چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

اعزام تیم درمانی پزشکی و توانبخشی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به منطقه چهاردانگه

   مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و دبیر طرح بهداشتی ، درمانی شهید دکتر رهنمون، از اعزام تیم درمانی پزشکی و توانبخشی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه به منطقه چهاردانگه خبر داد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، " مهدی محمدپناه" در این خصوص گفت: تیم پزشکی و توانبخشی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با مشارکت مراکز تابعه دانشگاه ، به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای طرح شهید دکتر رهنمون به منطقه چهاردانگه از توابع شهرستان اسلامشهر جهت ویزیت و مشاوره رایگان نیازمند این منطقه، اعزام شد.

    محمدپناه افزود: در این اعزام به 238 نفر از اهالی منطقه خدمات پزشکی و توانبخشی به صورت رایگان ارائه شد.

     مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه خاطرنشان کرد که 24 تیم از ابتدای سال جاری به مناطق محروم و کم برخوردار تهران در راستای طرح شهید دکتر رهنمون توسط این مرکز اعزام شده است که از این تعداد 12 تیم در 6 نوبت اعزام به صورت منظم و ماهیانه به منطقه چهاردانگه بوده است.

   محمدپناه در خصوص اعضای تیم و ارائه کنندگان خدمات افزود: پزشک عمومی ، تیم پرستاری ، تیم مشاوره و روانشناسی و تیم توانبخشی شامل گفتاردرمان ، کاردرمان ، بینایی سنج ، شنوایی سنج در این اعزام شرکت داشتند.

    دبیر طرح بهداشتی درمانی شهید دکتر رهنمون در دانشگاه ادامه داد: با توجه به رویکرد آموزشی و پیشگیری در این طرح، آموزش های لازم به صورت چهره به چهره و گروهی توسط اعضای تیم در موضوعاتی که از قبل بررسی گردیده بود، آغاز شده است.

انتهای پیام /

تهیه خبر: محمدپناه

 


١٨:٢٢ - دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٧٣٥    /    تعداد نمایش : ٨٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج