چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

فصلنامه علمی – پژوهشی "سالمند" دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز در پایگاه علمی ISI نمایه شد

     فصلنامه علمی – پژوهشی "سالمند" دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به عنوان اولین و برترین مجله تخصصی حوزه طب سالمندی کشور و از برترین مجلات منطقه خاورمیانه، در پایگاه علمی بین المللی  ISI  نمایه شد.

     دکتر " گیتا موللی " مدیر اطلاع رسانی پزشکی و انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اعلام این خبر به خبرنگار وبدای دانشگاه ، گفت: مجله " سالمند " از سال ۱۳۸۵ انتشار خود را آغاز کرده و تاکنون سیزده دوره و پنجاه شماره انتشار داشته است.

     بگفته وی ، این مجله تخصصی حوزه طب سالمندی که از نظر دریافت تعداد استنادات، بهترین نشریه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی محسوب می شود ، به استناد مصوبه جلسه 78 کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور در زمره نشريات علمی پژوهشی کشور قرار دارد و از پتانسیل بسیار خوب برای ارتقای شاخص های علم سنجی برخوردار است.
     دکتر موللی افزود: طی سالهای اخیر، ضمن اجرای برنامه های اصلاحی مجله سالمند ، درخواست نمایه شدن مجله برای پایگاه های علمی معتبر بین المللی" وی آو ساینس و اسکوپوس " ارسال شد که خوشبختانه این مجله علمی – پژوهشی ابتدا در اسکوپوس و سپس در وی او ساینس پذیرفته شد.

    مدیر انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ادامه داد: این فصلنامه تاکنون در پايگاه هاي IMEMR، SID، HSC، IranMedex، و Index Copernicus نیز نمايه شده است.

    گفتنی است که پست الکترونیکی ، وب سایت اختصاصی مجله سالمند و لینک مجله در scopus  و Web of Science ISI-ESCI  به آدرس های ذیل ، در دسترس علاقه مندان می باشد.

پست الکترونیکی :   salmandj@uswr.ac.ir

وب سایت اختصاصی :    http://salmandj.uswr.ac.ir 

لینک مجله در  scopus

لینک مجله در   Web of Science ISI-ESCI

 

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٥:٠٨ - دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٨٩٤    /    تعداد نمایش : ٤٨١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج