چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بمناسبت هفته تربیت بدنی به پایان رسید

    مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی که به مناسبت هفته تربیت بدنی از 29 مهرماه در محل دانشگاه و مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی آغاز شده بود، امروز چهارشنبه (دوم آبان ماه) به پایان رسید.

     " یاسر طهماسبی " مسئول تربیت بدنی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اعلام این خبر به خبرنگار وبدای دانشگاه گفت: بیش از 200 تن از کارکنان بخش های مختلف دانشگاه و مراکز درمانی وابسته به دانشگاه  در چهار رشته ورزشی ( تنیس روی میز، دارت ، فوتبال رومیزی و طناب کشی ) شرکت کردند.

    وی با اشاره به اینکه در مسابقات دارت ، خانم های کارمند نیز مشارکت داشته و در این مسابقات به رقابت پرداختند، افزود: نفرات برتر این مسابقات که اکثرا بصورت تیمی انجام شد، مشخص و مورد تشویق قرار گرفتند.

    وی همچنین درمورد دیگر برنامه های هفته تربیت بدنی اظهارداشت: برنامه کوهنوردی برای کارکنان آقا در 27 مهرماه و به مناسبت هفته تربیت بدنی تدارک دیده شده بود ، که در قالب این برنامه، حدود 90 تن از همکاران با اعضای خانواده ، در منطقه درکه تهران به کوهنوردی پرداختند.

   مسئول تربیت بدنی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی درباره دیگر برنامه های پیش بینی شده برای کارکنان دانشگاه افزود: از هفته آینده ، تمرین های ورزشی کارکنان علاقه مند به چهار رشته " دارت ، والیبال ، تنیس روی میز و فوتبال رومیزی " ( جهت کارکنان خانم و آقا )  بطور مستمر و حداقل یک جلسه در هفته ، آغاز می شود.

    طهماسبی همچنین درباره مسابقات ورزشی دانشجویان این دانشگاه  نیز گفت: مسابقات دانشجویی که به مناسبت هفته تربیت بدنی برنامه ریزی شده ، از هفته آینده در محل خوابگاه های دانشجویی و دانشگاه  آغاز می شود.

   وی افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده ، دانشجویان دختر و پسر علاقه مند به رشته های ورزشی " فوتبال رومیزی و دارت " ، این مسابقات را در خوابگاه ها و علاقه مندان شرکت در مسابقات " فوتسال ، والیبال و طناب کشی " ، این مسابقات را در محل دانشگاه  برگزار می کنند.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٢:٠٩ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٩١٠    /    تعداد نمایش : ٩١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج