چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

کارگاه پردازش سیگنال با استفاده از نرم افزار MATLAB، با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی برگزار می شود

   کارگاه پردازش سیگنال با استفاده از نرم افزار MATLAB، به همت شرکت دانش بنیان طنین پرداز پاسارگاد و شرکت دانش بنیان توان دانش مهرسام  که از سابقه  درخشان  در زمینه ارائه خدمات آموزشی، مهندسی و فنی به جامعه متخصصان و محققان حوزه های پزشکی و توانبخشی برخوردارند، برگزار می شود.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، این کارگاه آموزشی  با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، از ساعت 8 الی 14  روزهای 19 و 20 دی ماه و همچنین روزهای 26 و 27 دی ماه  در سالن اساتید این دانشگاه  برگزار خواهد شد.

    مدرسان این کارگاه را دکتر "حامد ساجدی " استادیار گروه الکترونیک دانشگاه شاهد ، دکتر "امیرسالار جعفرپیشه " استادیار گروه ارگونومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مهندس " امین اصغرزاده " دانشجوی دکتری مهندسی پزشکی علوم پزشکی شهید بهشتی، تشکیل می دهند.

   مخاطبان این کارگاه  آموزشی نیز محققان و دانشجویان حوزه های مهندسی، بالینی و توانبخشی می باشند که برای شرکت گروه کارشناسان " ارگونومی ( مقطع کارشناسی ارشد و دکتری )، اعضای مصنوعی ( مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)،  روانپزشکی ( تخصص)،  روانشناسی بالینی ( مقطع دکتری  شنوایی شناسی (مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)،  فیزیوتراپی ( مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)، کاردرمانی ( مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) و گفتاردرمانی ( مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری )، 20 امتیاز بازآموزی در نظر گرفته شده است.

    سرفصلهای کارگاه آموزشی  پردازش سیگنال با استفاده از نرم افزار MATLAB نیز شامل " کار با آرایه ها، توابع و عملیات ماتریسی،  تصمیم ‌گیری و کنترل روند،  استفاده از حلقه‌ها و دستورات شرطی،  آنالیز داده های COP،  پردازش سیگنال مقدماتی،  آنالیز فوریه،  رسم انواع نمودار ها،  تولید و سنتز محرک های صوتی " می باشد.

   لازم به ذکر است، هزینه ی دوره  400،000 تومان می باشد که برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

    داوطلبان می توانند جهت ثبت نام با شماره های   5- 71732834  -021  تماس بگیرند و برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال https://t.me/smdtco   مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

تنظیم خبر: نعیمی پور


١٤:٢١ - يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٣٩٢    /    تعداد نمایش : ٦١٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج