چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

برگزاری جلسه هیات امناء و تایید گزارش حسابرسی سال 96 به انضمام صورت های مالی دانشگاه

   جلسه هیات امناء دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز شنبه (8 دی ماه ) با حضور نماینده وزیر بهداشت و دبیر مجامع شوراها و هیات های امناء دانشگاه های علوم پزشکی کشور، نماینده استاندار تهران، نمایندگان معاونت های وزارت بهداشت، رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، معاونان و اعضای هیات امناء، در سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، موضوع این نشست بعنوان دومین جلسه هیات امناء در سالجاری ، و اولین نشست پس از انتصاب دکتر " حمید نجفی خواه " به سمت نماینده وزیر و دبیر مجامع شوراها و هیات های امناء، بررسی گزارش حسابرسی سال 96 به انضمام یادداشت ها و ارقام کلان صورت های مالی بود که توسط مدیر امور مالی دانشگاه ارائه شد، ضمن آنکه حسابرس دانشگاه نیز گزارش حسابرسی ، یادداشت ها و نسبت های مالی را ارائه داد که مورد قبول و تایید اعضای هیات امناء قرار گرفت.

    براساس این گزارش، شش مورد پیشنهاد مشترک از سوی وزارت بهداشت نیز مطرح شد که اعضای هیات امناء با اجرای پنج مورد از آنها موافقت کرده و به تصویب رساندند.

    همچنین، 13 مورد پیشنهاد اختصاصی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این نشست مطرح شد که هیات امناء دانشگاه، 9 مورد از آنها را به تصویب رساند.

   گفتنی است؛ با توجه به شرکت دکتر نجفی خواه برای اولین بار در هیات امناء دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر " امیرمسعود عرب " رئیس این دانشگاه در ابتدای جلسه هیات امناء ضمن معرفی اعضای هیات امناء (دکترسیدعلی حسینی، دکتر سیدابراهیم موسوی ، دکتر یونس لطفی و دکترمحمد کمالی )، از امکانات آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی – دانشجویی و خدماتی دانشگاه علوم بهزیستی، و همچنین، اهداف و برنامه های این دانشگاه گفت.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١١:٤٥ - يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٣٩٣    /    تعداد نمایش : ٧٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج