چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

ارائه خدمات تیم اعزامی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به ساکنان منطقه " باغ آذری " تهران

    تیم پزشکی – توانبخشی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز شنبه (8 دی ماه) با اعزام به منطقه " باغ آذری " تهران، خدمات اولیه پزشکی و توانبخشی به نیازمندان و بیماران این منطقه ارائه داد.

     " نادره نادرجاه " مسئول امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اعلام این خبر به خبرنگار وبدای دانشگاه، گفت: این برنامه، بیستمین اعزام تیم های پزشکی – توانبخشی به مناطق کمتر برخوردار در سالجاری است که در قالب طرح شهید دکتر رهنمون اجرا شد.

    وی افزود: تیم اعزامی به منطقه باغ آذری در جنوب تهران ، شامل : پزشک عمومی، پرستار، روانشناس، مشاور خانواده، ماما، کاردرمان و گفتاردرمان ، بود که بیش از یک صد نفراز اهالی این منطقه را ویزیت کرده و خدمات مورد نیاز را ارائه دادند.

    مسئول امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خاطرنشان کرد که از اردیبهشت ماه سالجاری ، 40 تیم پزشکی و توانبخشی به مناطق کمتر برخوردار اعزام و خدمات مورد نیاز ساکنان آن مناطق را ارائه دادند.

    گفتنی است؛ دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت نظارت وزارت بهداشت ، با 22 گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص در حوزه های " توانبخشی، رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی " می پردازد.

   اعضای هیات علمی و متخصصان در رشته های پزشکی و توانبخشی این دانشگاه مانند " کاردرمانی، گفتاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، فیزیوتراپی، مددکاری اجتماعی ، روانشناسی ، مشاوره خانواده، سالمند شناسی و همچنین روانپزشکی ، روانشناسی بالینی و پرستاری توانبخشی " از طریق دو بیمارستان تخصصی و دو کلینیک پزشکی – توانبخشی ، انواع خدمات حوزه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهند.


انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٥:٠٧ - يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٤١٣    /    تعداد نمایش : ٦٩٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج