چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

شرکت دانشگاهیان علوم بهزیستی و توانبخشی و درمانگران مراکز تابعه در مراسم نهم دی

گالری تصاویر 

     دانشگاهیان علوم بهزیستی و توانبخشی و پرسنل بیمارستان های روانپزشکی رازی و توانبخشی رفیده (مراکز درمانی تابعه دانشگاه) روز یکشنبه همگام با اقشار مختلف مردم، در مراسم حماسه نهم دی در میدان امام حسین (ع) شرکت کردند.

   " مهدی محمدپناه " مسئول اجرایی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی درباره حضور  کارکنان دانشگاه در این مراسم به خبرنگار وبدای دانشگاه گفت: بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی هم در کنار اقشار مختلف مردم با همراهی کارمندان ستاد دانشگاه و درمانگران مراکز تابعه در مراسم حماسه نهم دی از اولین ساعات در میدان امام حسین (ع) حضور فعال داشت.

    وی افزود: مردم بزرگوار  ایران اسلامی در 9 دی با حرکتی خودجوش و عاشورایی  و برخواسته از تعهد دینی و مکتبی در جهت حمایت از رهبری و ولایت فقیه به میدان آمدند و خشم، نفرت و انزجار خودشان را از فتنه گران و کسانی که زمینه ساز توطئه دشمنان این سرزمین بودند، به نمایش گذاشتند و وفاداری از آرمانهای انقلاب و ولایت فقیه را اعلام کردند.

    " حمید ستوده " مدیر اجرایی دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دانشگاه نیز در این باره گفت: شرکت دانشگاهیان دراین مناسبت ها و این برنامه ها درواقع حضور حداکثری را درمناسبت ها درپی دارد و به نظر می رسد دانشگاهیان درمناسبت ها اگر تبیین درست داشته باشند، حضورشان باعث مشارکت حداکثری سایر مردم خواهدشد.

    وی افزود:  پیام اصلی 9 دی، در هدفگذاری مراسم 9 دی خودش را نشان می دهد که انقلاب برای مردم است و حضور حداکثری مردم باعث شده که این انقلاب به این جایگاه برسد و مردم خودشان را از این انقلاب می دانند و باز همین مردم هستند که نظام را حفظ می کنند و با پیروی از حضرت امام (ره) ومقام معظم رهبری اهداف را پیش می برند.

    لازم به ذکر است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 22 گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات نسبت به تربیت نیروی متخصص در رشته های تخصصی سه حوزه سلامت (رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی) می پردازد.

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت نظارت وزارت بهداشت و از طریق دو بیمارستان تخصصی توانبخشی رفیده و روانپزشکی رازی و دو مرکز پزشکی – توانبخشی اسماء و نظام مافی و بکارگیری توان علمی و تخصصی اعضای هیات علمی که از متخصصان بنام کشور هستند، انواع خدمات حیطه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: طیبی – نعیمی پور

 


١٤:٣٦ - دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٤٢٤    /    تعداد نمایش : ٦١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج