چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

رونمایی از بسته آموزش مسایل زیست محیطی، تهیه شده توسط اساتید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

   بسته آموزش مسایل زیست محیطی ویژه مربیان وخانواده های کودکان پیش از دبستان، تهیه شده اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بعنوان اولین و بنیادی ترین آموزش مسایل محیط زیست در کشور، رونمایی شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، این بسته آموزشی با همکاری و حضور مسئولان دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی ، سازمان حفاظت محیط زیست و آموزش وپرورش رونمایی شد.

    این بسته که توسط دکتر "نجم السادات موسوی " و دکتر "مریم شریفیان ثانی" اساتید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و طی اجرای پژوهش های متوالی با حمایت سازمان حفاظت محیط زیست ، طراحی و تدوین شده است .

    این بسته آموزشی با همکاری آموزش و پرورش و جهت آموزش در سطح کشور، مناسب سازی و توسط انتشارات مدرسه به چاپ رسیده است.

    گفتنی است؛ دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات در رشته های خاص سه حوزه سلامت ( رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی ) همچون " مدیریت رفاه و سلامت اجتماعی، رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان، مددکاری اجتماعی ، مشاوره و روانشناسی بالینی، سلامت در حوادث و بلایا ، و همچنین روانپزشکی ، روانشناسی ، پرستاری توانبخشی و ... " ، ضمن تعلیم و تربیت نیروی متخصص ، در طراحی و اجرای پروژه های ملی و منطقه ای مشارکت دارد.

    این دانشگاه منحصربفرد که تحت نظارت وزارت بهداشت فعالیت می کند، در برخی از رشته ها بعنوان تنها برگزارکننده ، و در برخی از آنها نیز بعنوان اولین برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) در داخل و خارج از کشور شناخته شده است.


انتهای پیام /

تنظیم خبر: نعیمی پور


١٦:٠٠ - دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٤٣١    /    تعداد نمایش : ٥٣٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج