چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

مقدمات همکاری علمی دو دانشگاه علوم پزشکی ارتش و علوم بهزیستی و توانبخشی فراهم شد

    رئیس، معاون آموزشی و برخی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی ارتش با حضور در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و ملاقات با رئیس این دانشگاه، مقدمات همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی بین دو دانشگاه را فراهم کردند.
   
به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در این ملاقات که معاون آموزشی و چند تن از مدیران آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی نیز حضور داشتند، موارد همکاری آموزشی و پژوهشی مورد تبادل نظر مسئولان دو دانشگاه قرار گرفت.
   
براساس این گزارش، " انجام تحقیقات کوهورت در حوزه توانبخشی با موضوع وضعیت سلامتی اسکلتی – عضلانی نیروهای ارتش " ، " ایجاد فیلدهای تخصصی از سوی دو دانشگاه برای کارورزی و کارآموزی دانشجویان " و " تبادل استاد و دانشجو بین دو دانشگاه " از جمله موارد پیش بینی شده برای همکاری دو دانشگاه علوم پزشکی ارتش و علوم بهزیستی و توانبخشی است.
   
گفتنی است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات در رشته های خاص سه حوزه سلامت ( رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی ) همچون " ارگونومی، کاردرمانی، فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، مدیریت رفاه و سلامت اجتماعی، مددکاری اجتماعی ، مشاوره و روانشناسی بالینی، سلامت در حوادث و بلایا ، و همچنین روانپزشکی ، روانشناسی ، پرستاری توانبخشی و ... " ، ضمن تعلیم و تربیت نیروی متخصص، در طراحی و اجرای پروژه های ملی و منطقه ای مشارکت دارد.
   
این دانشگاه منحصربفرد که تحت نظارت وزارت بهداشت فعالیت می کند، در برخی از رشته ها بعنوان تنها برگزارکننده ، و در برخی از آنها نیز بعنوان اولین برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) در داخل و خارج از کشور شناخته شده است.

 

انتهای پیام/

تنظیم خبر: نعیمی پور


١٤:٥١ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٤٤٧    /    تعداد نمایش : ٨٣٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج