چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

دومین همایش ملی " توسعه فناوری صندلی چرخ دار" برگزار شد

   دومین همایش ملی " توسعه فناوری صندلی چرخدار " روز سه شنبه (دوم بهمن ماه) با مشارکت دفترتوسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی و با حضور ایده پردازان، صاحبنظران وصنعتگران صندلی چرخدار وخدمات گیرندگان صاحب ایده، درتالار خواجه نصیر کانون اسلامی انصار برگزار شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، این همایش که با هدف هم اندیشی و ارائه ایده و پیشنهادات خلاقانه جهت بهبود کیفیت صندلی چرخدار برگزار شد، تلاش کرد تا اهتمام بیشتری جهت "بهبود کارایی" و " افزایش مهارت های کاربردی" صندلی های چرخدار براساس نیاز جامعه هدف صورت گیرد.

    این همایش به روش جدید (بدون سخنرانی) برگزار شد و براساس این روش، افراد به گروه های ده نفره از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تقسیم شدند و در هر گروه، مشکلات ویلچرهای موجود و راهکارها شناسایی شد و در نهایت، طبقه بندی و امتیازدهی انجام شد.

   در این همایش مقرر شد تا جهت توسعه فن آوری صندلی چرخدار، "کمیته عالی تحقیقات وآموزش بهبود کیفیت صندلی چرخدار" تشکیل شود و این کمیته ساختاری شناور داشته باشد و با "مدیریت توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی " پایه گذاری شود.

    این گزارش همچنین حاکیست که روند نتایج بدست آمده از همایش توسعه فناوری صندلی چرخدار براساس سه عامل " قدرت اعتماد سازی، سرعت عمل، نظم و انضباط " ادامه خواهد داشت.

   ضمن آنکه  قرارشده است که بنیاد معلولان ایران، سایت تخصصی با محتوای علمی و در رابطه با صندلی چرخدار را رونمایی کند.

انتهای پیام /


٢٣:٤٠ - پنج شنبه ٤ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٦٥٠    /    تعداد نمایش : ٨٧٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج