چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

برنامه های دانشگاه بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به تصویب شورای فرهنگی رسید

گالری تصاویر

شورای فرهنگی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ضمن تشکیل جلسه، برنامه های پیش بینی شده دانشگاه در دهه فجر انقلاب اسلامی را به تصویب رساند.

     به گزارش وبدا دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی بنقل از مفدا؛ جلسه شورای فرهنگی دانشگاه به ریاست دکتر امیر مسعود عرب رئیس دانشگاه، معاون فرهنگی دانشجویی، مدیرکل دفتر ریاست دانشگاه، نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و مدیر امور فرهنگی، رئیس مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی، مسئول امور بانوان، مدیر اجرایی بسیج جامعه پزشکی و نمایندگان تشکل های دانشجویی در دفتر رئیس دانشگاه برگزار شد.

    اعضای شورا در این نشست، پیشنهادهای واصله در خصوص برگزاری چهلمین سالگرد بزرگداشت انقلاب اسلامی ایران و برنامه های تشکل های دانشجویی، کانون ها و... را به تبادل نظر گذاشتند که موارد مطروحه پس از همفکری جهت بهبود و کیفیت پشنهادها توسط اعضاء بتصویب رسید.

    " برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی، برپایی نمایشگاه توسط  انجمن اسلامی با مشارکت بسیج دانشجویی، اعزام تیم های سیار ویزیت در منزل معلولان ضایعه نخاعی در قالب اردوی جهادی توسط دانشجویان، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب و اهدای بن های هدیه به بانوان دانشگاه، اعزام 30زوج دانشگاه به اردوی کشوری مشهد مقدس ازطرف ستاد ازدواج دانشجویی دانشگاه و برگزاری کافه اندیشه " از جمله مصوبه های شورای فرهنگی است که در دهه فجر انقلاب اسلامی اجرا می شوند.

   همچنین، شورای فرهنگی دانشگاه با پخش مستند "هنر و زنان " و برگزاری "شب شعر دانشجویی" توسط انجمن اسلامی دانشجویان، اولویت دادن سلامت کارکنان و دانشجویان خانم با برگزاری " برنامه غربالگری سلامت " با مشارکت معاونت فرهنگی دانشجویی، امورزنان و بسیج جامعه پزشکی، موافقت کرد.

   گفتنی است، دکترعرب رییس دانشگاه در ابتدای جلسه ضمن تشکر از حضور اعضای شورا گفت: شورای فرهنگی دانشگاه از جمله شوراهای مهم و حساس دانشگاهی است که باید باعث شود از همه ظرفیت ها وپتانسیل های افراد استفاده نماید و به مسائل مهم فرهنگی دانشگاه بپردازد، این شورا می‌تواند تأثیر بسزایی بر توسعه فرهنگی دانشگاه داشته باشد.
   دکتر "حسن شاکری " معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، نیز اظهارداشت: این شورا در راستای نهادینه سازی فرهنگ در دانشگاه فعالیت می کند تا بتواند هم افزایی های لازم را در این زمینه داشته و از موازی کاری های بین بخشی پرهیز شود و بتواند نتایج راهبردی تر و مثمر ثمرتری را در مقوله  های فرهنگی دانشگاه پیش بینی کند.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: طیبی – نعیمی پور

عکس : محبی

 


١٤:٠٢ - چهارشنبه ١٠ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٦٧٨    /    تعداد نمایش : ٦٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج