چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

پیام رئیس دانشگاه در سالگرد پیروزی انقلاب: امتحان دیگر، بدست آوردن همت بلند برای ساختن کشور است

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن انتشار پیام تبریک به این مناسبت، از دانشگاهیان خواست تا همت بلند برای ساختن کشور بدست آورند و در رشد، پویایی و رفاه جامعه نقش داشته باشند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

    آغاز سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی را به همه دانشگاهیان علوم بهزیستی و توانبخشی و تمامی همکاران در بیمارستان ها و کلینیک های تحت پوشش تبریک می گویم.

    دهه فجر، یادآور هدف هایی است که با واژه های " استقلال "، " آزادی "، " استقامت "، معنی گرفت و خون های ریخته شده مردان و زنانی را به یاد می آورد که در دفاع از این هدف ها، تلاش کردند و از جان و مالشان گذشتند.

    پدران و مادران این سرزمین که در مقاطع مختلف زمانی از عمر چهل ساله انقلاب اسلامی، با هر موفقیتی بر موج آرامش و شادمانی سوار شدند و با هر طوفانی از مشکلات، به هم تکیه کردند تا نیروی عظیم " با هم بودن " بتواند آنان را از امواج خروشان نجات داده و به ساحل آرامش برساند.

   خوشبختانه دانشگاهیان از این امواج خروشان، سربلند بیرون آمدند و ما توانبخشان، که با جسم و روان انسان ها، فعل " می توانم " را صرف می کنیم، شاید امتحان دیگری درپیش داریم، و آن، بدست آوردن همت بلند برای ساختن کشور است.

   بارها بخوانیم، چند باره بنویسیم، دستان توانمند را قوت بخشیم، پاهای جا مانده در مسیر را تکیه گاه شویم، و در رشد، پویایی و رفاه جامعه نقش داشته باشیم.

دکتر امیرمسعود عرب

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

 

انتهای پیام/

 


٠٨:٢٠ - چهارشنبه ١٠ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٦٨٨    /    تعداد نمایش : ٧٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج