چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

سومین نشست کارگاه تخصصی "خبرنویسی" در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

   سومین نشست کارگاه تخصصی "خبرنویسی"  روز سه شنبه به همت روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با حضور جمعی از کارشناسان مسئول سایت دانشگاه، رابطان خبر و کارکنان علاقه مند از معاونت ها و مدیریت های مختلف دانشگاه، در سالن فارابی دانشگاه علوم بهزیستی برگزار شد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، این کارگاه آموزشی که توسط کارشناس خبر روابط عمومی این دانشگاه برگزار شد، ادامه مباحث مربوط به " خبرنویسی " تحت عنوان " تیتر و ویژگی های آن"، " لید و ویژگی های آن" و " خبرنویسی و نکات مهم در این زمینه " را به شرکت کنندگان ارائه داد.

   گفتنی است؛ این کارگاه آموزشی، در راستای اجرای دوره های آموزشی توانمندسازی شاغلان روابط عمومی وزارت بهداشت، و ۲۳ دانشگاه مناطق ۱، ۲، ۶ و ۱۰ آمایشی کشور، برگزار شده است که دارای امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان آن می باشد.

    جلسه چهارم این کارگاه آموزشی بصورت عملی و کارگاهی ، روز 16 بهمن ماه از ساعت ۱۰ الی 12 ، در سالن فارابی برگزار خواهد شد.

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات در رشته های خاص سه حوزه سلامت ( رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی ) همچون " کاردرمانی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، شنوایی شناسی، ارتوپدی فنی، مدیریت رفاه و سلامت اجتماعی، رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان، مددکاری اجتماعی ، مشاوره و روانشناسی بالینی، سلامت در حوادث و بلایا، و همچنین روانپزشکی، روانشناسی، پرستاری توانبخشی و ... " ، ضمن تعلیم و تربیت نیروی متخصص، در طراحی و اجرای پروژه های ملی و منطقه ای مشارکت دارد.

انتهای پیام/


١٢:٣٠ - چهارشنبه ١٠ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٦٩١    /    تعداد نمایش : ٨٣٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج