چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

نشست جمعی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی با سرپرست و کارشناسان کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

جمعی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی ضمن برگزاری نشست با سرپرست و کارشناسان کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مسایل و چالش های دانشجویان در ارتباط با کتابخانه مرکزی دانشگاه را مطرح کردند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، " قدیمی بودن و کافی نبودن منابع رشته مشاوره، سرعت پایین اینترنت و قدیمی بودن سیستمهای کامپیوتری سایت کتابخانه، کافی نبودن امکانات برقی و تاسیساتی کتابخانه و عدم امکان استفاده فارغ التحصیلان و پرسنل مراکز وابسته به دانشگاه از منابع کتابخانه " از عمده ترین مسایل و مشکلات دانشجویان در ارتباط با کتابخانه مرکزی بود که توسط آنان مطرح شد.

    در ادامه این نشست، سرپرست کتابخانه در ارتباط با کمبود منابع برخی از گروه های آموزشی گفت: درخواست خرید منابع از گروههای آموزشی دریافت می شود و اگر منبع مورد نیازی در کتابخانه موجود نیست به دلیل عدم ثبت درخواست خرید کتاب از سوی گروههای آموزشی می باشد.

   وی همچنین در باره امکانات فنی کتابخانه و نواقص موجود، اظهارداشت: با رایزنی های صورت گرفته با واحد تاسیسات دانشگاه، بعضی از امکانات برقی و اتصالات، جهت استفاده دانشجویان، افزایش می یابد.

     سرپرست کتابخانه مرکزی از راه اندازی کتابخانه بیمارستان توانبخشی رفیده درسال آینده گفت و ادامه داد: علاوه بر آن، حتما جهت عضویت همکاران مراکز تابعه در کتابخانه مرکزی، نسبت به بازنگری آئین نامه کتابخانه اقدام می شود.

   وی در پایان این نشست، از دانشجویان خواست تا با اعلام نیازهای علمی و پژوهشی خود، کتابخانه مرکزی را در تامین منابع مورد نیاز یاری کنند، ضمن آنکه در زمینه کتابهای صوتی نیز در صورت تقاضا، نسبت به تامین آن اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/


١٤:١٥ - چهارشنبه ٨ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٨٥٥    /    تعداد نمایش : ٥٤٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج