چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

دو طرح فناورانه مورد تصویب و حمایت شورای فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی قرار گرفت

   شورای فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با تشکیل جلسه به ریاست دکتر " امیرمسعود عرب " رئیس دانشگاه، دو طرح فناورانه را مورد تصویب و حمایت مالی قرار داد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در این نشست که معاون تحقیقات و مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شناسا، مدیر مرکز رشد دانشگاه تهران، کارشناس اداره کل تجهیزات پزشکی، و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و فعال در حوزه فناوری شرکت داشتند، دیگر موارد دستور جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

    در این نشست علاوه بر ارائه رهنمودهایی از سوی رئیس و معاون پژوهشی دانشگاه پیرامون فعالیت شورای فناوری،  گزارش برگزاری استارت آپ تریگر توانبخشی با عنوان "به توان فناوری" و همچنین، گزارش پیگیری های انجام شده در خصوص مصوبات جلسه گذشته، توسط مدیر توسعه فناوری دانشگاه علوم بهزیستی ارایه شد و اعضای شورا نیز نظرها و پیشنهادهای خود در این ارتباط را بیان داشتند.

    اعضای شورای فناوری دانشگاه، میزان حق مالکیت دانشگاه در طرح های فناوری را مورد بررسی قرار دادند ضمن آنکه تصمیم گیری در مورد ثبت اختراع در طرح های پژوهشی یا فناوری که منجر به محصول نمونه می شود، انجام شد.

    چگونگی دریافت تسهیلات از صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی تجهیزات پزشکی جهت طرحهای فناورانه نیز از دیگر موارد مورد بررسی شورای فناوری بود.

انتهای پیام /

تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٦:٣٤ - پنج شنبه ٩ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٨٧٥    /    تعداد نمایش : ٤٨٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج