چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

طرح غربالگری "شنوایی" بمناسبت روز جهانی شنوایی در بیمارستان توانبخشی " رفیده " اجرا می شود

   طرح غربالگری " شنوایی " فردا (یکشنبه – 12 اسفندماه) بمناسبت روز جهانی شنوایی در بیمارستان تخصصی توانبخشی " رفیده " اجرا می شود.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی بیمارستان رفیده، با اجرای این طرح، مراجعان می توانند به واحد شنوایی سنجی بیمارستان توانبخشی رفیده مراجعه کرده و از خدمات تخصصی سنجش و ارزیابی شنوایی که بصورت رایگان و در قالب این طرح ارائه می شود، بهره مند شوند.

   براساس این گزارش، خدمات رایگان سنجش شنوایی از ساعت 8 الی 14  روز یکشنبه (12 اسفندماه) در واحد شنوایی سنجی بیمارستان توانبخشی رفیده ، واقع در " تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی جنوبی، کوچه شهید نعمتی، بیمارستان توانبخشی رفیده (شماره تلفن  02123570 – داخلی 149) " ارائه می شود.

   گفتنی است، بیمارستان تخصصی توانبخشی "رفیده"، تنها بیمارستان تخصصی توانبخشی دانشگاهی کشور است که تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و نظارت وزارت بهداشت، انواع خدمات توانبخشی همچون " شنوایی سنجی، بینایی سنجی، کاردرمانی، فیزیوتراپی، گفتاردرمانی و... " را با استفاده از توان علمی و تخصصی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه، به نیازمندان و بیماران ارائه می دهد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: شفیعی – نعیمی پور

 


١٤:٥٧ - شنبه ١١ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٨٨٧    /    تعداد نمایش : ٤٢٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج