چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

متخصصان مرکز روانپزشکی رازی خدمات رایگان به اهالی منطقه امین آباد ارائه دادند

گالری تصاویر

     متخصصان مرکز روانپزشکی رازی به مناسبت هفته سلامت و با همکاری دهیاری امین آباد، خدماتی با محوریت پوشش همگانی سلامت بصورت رایگان ارائه دادند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز روانپزشکی رازی، تیم درمانی این مرکز متشکل از پزشک عمومی، پرستار، مشاور و روانشناس در سومین روز از هفته سلامت با عنوان " اهمیت سلامت اجتماعی فراتر از سلامت جسمانی است "، نسبت به ویزیت رایگان اهالی منطقه امین آباد شهرری اقدام کردند.

    دهیاری منطقه امین آباد در اجرای این برنامه جهادی، از متخصصان مجری برنامه پشتیبانی کردند.

    لازم به ذکر است، مركز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) به عنوان يكي از بزرگترین و قديمي ترين بيمارستان هاي روانپزشکی منطقه خاورمیانه، در سال ۱۲۹۷ شمسي در وسعتي حدود يكصد هكتار و در شرق شهر ري و دامنه جنوبي كوه بي بي شهربانو نزديك بخش امين آباد تاسيس شد.

     این مرکز تخصصی روانپزشکی از سال ۱۳۷۴ تحت نظر مستقيم دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي قرار گرفت و اعضای هیات علمی این دانشگاه که از جمله متخصصان بنام کشور مي باشند، در این مرکز که دارای ظرفیت 1375 تخت مصوب است، فعالیت دارند.

    این مرکز علاوه بر خدمات روانپزشكي، پيراپزشكي، پرستاري، روانشناسي، كار درماني، مددكاري (اعضاي تيم درمان و توانبخشي)، خدمات كلينيكي و  پاراكلينيكي چون دندان پزشكي، راديولوژي، آزمايشگاه، نوار قلب، الكتروآنسفالوگرافي و فيزيوتراپي را نیز به مددجويان و بیماران بستری و مراجعان بصورت سرپایی ارائه مي دهد.

انتهای پیام/

تهیه خبر: تهرانی زاده

 


٠٧:٤٣ - چهارشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٤١٩٤    /    تعداد نمایش : ٤٥٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج