چاپ        ارسال به دوست

توسط تیم های جهادی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در قالب طرح شهید رهنمون؛

انواع خدمات رایگان پزشکی و توانبخشی به دو محله در جنوب تهران ارائه شد

   انواع خدمات رایگان پزشکی و توانبخشی توسط تیم های جهادی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در قالب طرح شهید رهنمون و بمناسبت هفته سلامت، به دو محله شوش و باغ آذری در جنوب تهران ارائه شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مدیریت اجرایی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، تیم های جهادی متشکل از متخصص بیماری های عفونی، روانپزشک، کاردرمان و گفتاردرمان، پزشک عمومی، پرستار، روانشناس بالینی و روانشناس کودک و مشاور در حوزه های مختلف در این برنامه شرکت کردند.

    براساس این گزارش، دو تیم یادشده از مرکز روانپزشکی رازی و بیمارستان توانبخشی رفیده، مراکز تابعه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناطق کمتر برخوردار جنوب تهران اعزام شدند.

   لازم به ذکر است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 22 گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات نسبت به تربیت نیروی متخصص در رشته های تخصصی سه حوزه سلامت (رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی) همچون " روانپزشکی، روانشناسی، پرستاری توانبخشی، مددکاری اجتماعی، مشاوره و روانشناسی بالینی، مدیریت رفاه و سلامت اجتماعی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، گفتاردرمانی، سالمندشناسی، رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان، سلامت در حوادث و بلایا و ... " می پردازد.

    این دانشگاه تحت نظارت وزارت بهداشت و از طریق دو بیمارستان تخصصی توانبخشی رفیده و روانپزشکی رازی و دو مرکز پزشکی – توانبخشی اسماء و نظام مافی و بکارگیری توان علمی و تخصصی اعضای هیات علمی که از متخصصان بنام کشور هستند، انواع خدمات حیطه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٠:٠١ - پنج شنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٢٠٩    /    تعداد نمایش : ٤٨٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج