چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

اعزام تیم ۲۰ نفره درمانی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به روستاهای سیل زده استان لرستان

گالری تصاویر

   تیم ۲۰ نفره پزشکی – توانبخشی حوزه های سلامت روانی و اجتماعی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به روستاهای سیل زده استان لرستان اعزام شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، این تیم متشکل از متخصص اطفال، پزشک عمومی، روانشناسان بالینی، مددکاران اجتماعی، کارشناسان کاردرمانی و پرستاران، از روز چهارشنبه گذشته (11 اردیبهشت ماه) به منطقه سیل زده پلدختر در استان لرستان و روستاهای اطراف عزیمت کرد.

    متخصصان اعزامی که از جمله متخصصان بیمارستان های روانپزشکی رازی و توانبخشی رفیده (وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی) می باشند با حضور در مناطق سیلزده استان لرستان، انواع خدمات پزشکی – توانبخشی و سلامت روانی- اجتماعی را بصورت رایگان به نیازمندان و سیلزدگان این مناطق ارائه می دهند.

    گفتنی است که تاکنون ده تیم متشکل از  متخصصان و کارشناسان حوزه سلامت روان و رفاه اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و مراکز درمانی تابعه به مناطق سیلزده آق قلا و گمیشان استان گلستان عزیمت کرده و خدمات مورد نیاز سیلزدگان را بصورت رایگان در پایگاه های ثابت و همچنین بصورت سیار و با حضور متخصصان در خانه سیلزدگان، به آنان ارائه دادند.

    این درحالی است که اعزام متخصصان حوزه های توانبخشی – پزشکی و سلامت روان و رفاه اجتماعی به مناطق سیل زده استان خوزستان نیز در برنامه مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است تا با ارائه خدمات مورد نیاز پزشکی و توانبخشی جسی و روانی سیلزدگان، بتوانند به برگشت آنان به زندگی عادی کمک کنند.

    لازم به ذکر است که دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، تحت نظارت وزارت بهداشت و از طریق دو بیمارستان تخصصی توانبخشی رفیده و روانپزشکی رازی و دو مرکز پزشکی – توانبخشی اسماء و نظام مافی و بکارگیری توان علمی و تخصصی اعضای هیات علمی که از متخصصان بنام کشور می باشند، انواع خدمات حیطه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٥:١٧ - پنج شنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٢١٤    /    تعداد نمایش : ٦٧٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج