15
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی - خانه
چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 45815 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 
صفحه اصلي 
 • نخستین کنگره ملی " چالش های حقوقی و قضایی بیماران روانپزشکی " از روز چهارشنبه (5 تیرماه) در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود
  نخستین کنگره ملی " چالش های حقوقی و قضایی بیماران روانپزشکی " از روز چهارشنبه (پنجم تیرماه) به مدت سه روز به همت انجمن " حمایت از بیماران اسکیزوفرنیا (احبا) "، و با حضور متخصصان و کارشناسان حوزه سلامت روان و حوزه حقوقی و قضایی، در سالن اجتماعات شهید احمدی روشن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود.

 • از کتابهای خریداری شده جهت کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی رونمایی شد
  با برگزاری کافه کتاب، رونمایی از کتاب های خریداری شده از نمایشگاه بین المللی کتاب امسال، با حضور رئیس، معاونان تحقیقات و امور اجتماعی، جمعی از مدیران، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، انجام شد.

 • تاکید مسئولان بخش توانبخشی دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران بر تبیین جایگاه "توانبخشی" در نظام سلامت کشور
  معاونان و نمایندگان معاونت های درمان دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی و روسای دانشکده های توانبخشی مستقر در تهران طی نشستی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بر تبیین جایگاه " توانبخشی " در نظام سلامت کشور و توسعه آن تاکید کردند.

 • فیلد آموزشی بیمارستان روانپزشکی رازی، از اول تیرماه راه اندازی می شود
  معاون امور آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز دوشنبه در شورای مدیران امور آموزشی دانشگاه اعلام کرد: فیلد آموزشی مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی از اول تیرماه راه اندازی می شود.

 • مطالعه کوهورت " از میانسالی تا سالمندی ایران " در مرکز تحقیقات سالمندی شهرستان اردکان انجام می شود
  مقدمات مطالعه کوهورت " از میانسالی تا سالمندی ایران " در مرکز تحقیقات سالمندی شهرستان اردکان در حال انجام است.