چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

بازدید سرزده رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از سه خوابگاه دانشجویی

گالری تصاویر

    رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با همراهی معاون فرهنگی – دانشجویی و مدیر امور دانشجویی این دانشگاه از سه خوابگاه  دختران دانشجو (در مناطق شهران و اشرفی اصفهانی)، بازدید کرده و با دانشجویان ساکن و مسئولان خوابگاه ها به گفت وگو نشست.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر " امیرمسعود عرب " رئیس این دانشگاه و هیات همراه بدون اطلاع  قبلی ، با حضور در محل خوابگاه های دختران دانشجو، پای صحبت دانشجویان نشست و در فضایی صمیمی ، از مسایل و مشکلات آنان پرسید و دانشجویان نیز مهمترین مشکل خود را سرعت پائین و قطعی مکرر اینترنت در خوابگاه ها ذکر کردند، ضمن آنکه دانشجویان بخش بین الملل دانشگاه نیز از مشکلات مالی و پرداخت هزینه ها گفتند.

    رئیس دانشگاه ، معاون و مدیر امور دانشجویی همچنین در نشستی با مسئولان خوابگاه ، در جریان مشکلات آنان که برخی از آنها مربوط به بخش تاسیسات خوابگاه بود، قرار گرفتند.

   گفتنی است ، از پنج خوابگاه دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، سه خوابگاه به دختران دانشجو و دو خوابگاه به پسران دانشجو شاغل به تحصیل در مقاطع مختلف اختصاص دارد.

     دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، با 22 گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات تحت نظارت وزارت بهداشت، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص در رشته های خاص سه حوزه سلامت  ( توانبخشی ، رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی) می پردازد، که 60 درصد آنان در مقاطع تحصیلات تکمیلی اشتغال دارند ، چرا که این دانشگاه منحصربفرد در برخی از  رشته ها به عنوان تنها برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی، و یا نخستین مجری این دوره ها در کشور و حتی کشورهای منطقه شناخته شده است.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٠:٠٠ - پنج شنبه ١ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٠٨٧    /    تعداد نمایش : ١٠٣٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج