چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

تیم تیراندازی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، کاپ برنز دریافت کرد

   تیم تیراندازی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، کاپ برنز رقابت های تیمی تیراندازی المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور را دریافت کرد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا، تیراندازان دانشگاههای علوم پزشکی مشهد و یزد بترتیب هریک  با مجموع  19 و 17 امتیاز در رقابت های تیمی تفنگ بادی، به مقام های اول و دومی رسیده و تیم تیراندازی تفنگ بادی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  با کسب 10 امتیاز در مجموع رقابت های تیمی ، به مقام سومی دست یافت و کاپ برنز را دریافت کرد.

   این در حالی است که تیم تیراندازی شهرکرد در رقابت های تیمی تفنگ تپانچه ، دانشگاه های علوم پزشکی یزد و شهید بهشتی تهران را پشت سر گذاشت و به مقام نخست دست یافت.

   در رقابتهای انفرادی نیز در رشته تپانچه بادی، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یزد، و مشهد،  مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

   در مسابقات انفرادی تیراندازی با تفنگ  بادی نیز "مریم درخوش " از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مقام اول و دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی زنجان و مشهد ، بترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

    گفتنی است که در مجموع 137 ورزشکار در قالب 29 تیم  از دانشگاه های علوم پزشکی کشور، در سیزدهمین المپیاد دانشجویان دختر این دانشگاه ها، شرکت  داشتند.

انتهای پیام /

تهیه خبر:  ابراهیم نژاد


١٤:٠٣ - چهارشنبه ١٥ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٦٠٧    /    تعداد نمایش : ١٠٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج