چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

نشست های توجیهی برای دانشجویان جدید تحصیلات تکمیلی برگزار شد

   مدیریت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، بعد ازظهر امروز (دوشنبه) نشست های جداگانه ای را با حضور جمعی از این دانشجویان و با هدف آشنایی دانشجویان جدید مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با قوانین و مقررات آموزشی و مراحل ارائه پایان نامه ، برگزار کرد.

    دکتر" سهیلا شهشهانی پور" مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی که در این نشست ها حضور داشت ، در گفت وگو با خبرنگار وبدای دانشگاه گفت: هرچند که تمامی اطلاعات مربوط به قوانین و مقررات آموزشی و چگونگی ارائه پایان نامه و مراحل انجام دفاع ، در سایت این مدیریت موجود است ، اما این نشست ها همه ساله برای دانشجویان جدید برگزار می شود تا اگر سئوال و یا مشکلی در این ارتباط دارند، بتوانند بصورت حضوری با  کارشناسان و مدیر مربوطه در میان بگذارند.

    بگفته وی ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برای سال تحصیلی جاری (97-96) ، 195 دانشجوی کارشناسی ارشد در 18 گروه آموزشی و 45 دانشجوی دکتری در 13 گروه آموزشی پذیرش کرده است.

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 22 گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات ، در سه حوزه سلامت (توانبخشی، سلامت روان و سلامت اجتماعی ) در مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی و تحت نظارت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی فعالیت می کند.

    65 درصد دانشجویان این دانشگاه  در مقاطع تحصیلات تکمیلی اشتغال دارند.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٥:١١ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٩٠٠    /    تعداد نمایش : ١٠١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج