چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

مراسم هیات دانشجویی ثقلین برگزار شد

  مراسم هیات دانشجویی ثقلین به همت جمعی از  دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دوشنبه شب ( 22آبان ماه) بعد از نماز مغرب و عشاء ، در محل نمازخانه دانشگاه برگزار شد.

    مراسم هیات دانشجویی ثقلین با حضور دکتر محمد کمالی ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، حجت الاسلام سید وحید معتمدی ریاست نمایندگی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، انصاری مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه ، ائمه جماعات خوابگاه های دانشجویی و جمعی از دانشجویان هیات های خوابگاهی برگزار شد.

   حجت الاسلام والمسلمین سید وحید معتمدی مسئول نمایندگی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  در گفت و گو با خبرنگار وبدای دانشگاه گفت: در ماه صفر هیات دانشجویی ثقلین به منظور تعامل هرچه بیشتر با دانشجویان، بهره مندی از فضای معرفتی ماه صفر و همچنین در راستای جلسات ماهانه هیات مرکزی متولی انجام این مراسم بودند.

    وی در ادامه ضمن بیان موضوعات اخلاقی و معرفتی افزود: "حب و بغض " مهمترین عامل در شکل گیری شخصیت انسان و مهمترین عامل تربیتی می باشد و بنابر فرمایش پیامبر اکرم (ص) ، حب و بغض در راه خدا مهمترین دستگیره ایمان  است و بى گمان، شكل گيرى حب و بغض ايمانى در افراد، مى تواند يكى از راهبردهاى اثربخش به شمار آيد.

    حجت الاسلام والمسلمین سید وحید معتمدی اظهار کرد: براى آنان كه در پى «مهرورزى» و دل بستگى و محبوب گزيدن و دوست داشتن هستند، اهل بيت پيامبر (عليهم السلام) بهترين و برترين محبوب و معشوق اند و اگر جوانان و سایر افراد با این موضوع مهم آشنا شوند، شاهد تاثیرات آن خواهند بود و اگر انسان در مسیر خدا باشد، درهمان مسیر رشد پیدا خواهد کرد.

   وی افزود: اگر موضوع  "حب و بغض " را به خوبی بشناسیم ، می توانیم در مسیر زندگی به کار بگیریم و در مسیر مواجه با خلق و خدمت رسانی آگاهانه و با خلوص نیت بیشتری گام برداریم.

   گفتنی است ، در پایان این مراسم ، حاضران میهمان سفره حضرت اباعبدالحسین (ع) بودند.

انتهای پیام /

تهیه خبر: گلرخ


١٩:٣٤ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٩٠٩    /    تعداد نمایش : ١٠٨٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج