چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

اولین کنفرانس " توسعه دانش و مهارت در حوزه توانبخشی و رفاه اجتماعی " در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

گالری تصاویر

 

    اولین کنفرانس " توسعه دانش و مهارت در حوزه توانبخشی و رفاه اجتماعی ( خلاقیت و نوآوری در توانبخشی ) " امروز (چهارشنبه) به همت گروه آموزشی ارگونومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با حمایت دو شرکت طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و توانبخشی در دانشگاه علوم بهزیستی برگزار شد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، گروه هدف این کنفرانس ، کودکان استثنایی بودند و مباحث نیز با هدف جلب مشارکت متخصصان رشته های مختلف توانبخشی برای نیازسنجی کودکان استثنایی و طراحی و تولید وسایل مورد نیاز آنان ، ارائه شد.

    براساس این هدف ، مباحثی درباره اکوسیستم توسعه دانش و مهارت در حوزه سلامت ، کارآفرینی در ارتقای جایگاه معلولان و توان یابان با استفاده از فناوری های پرینتر سه بعدی ، استانداردهای تجهیزات توانبخشی تولید شده ، روش های ثبت تولیدات و قوانین مربوط به آن ، به کارشناسان و متخصصان شرکت کننده ارائه شد.

    این کنفرانس یک روزه ، 2/5  امتیاز بازآموزی برای متخصصان در رشته های مشاوره توانبخشی ، پزشکی ورزشی ، کایروپراکتیک ، ارگونومی ، مدیریت توانبخشی ، فیزیوتراپی ورزشی ، کاردرمانی ، فیزیوتراپی و اعضای مصنوعی ، در نظر گرفت.

    گفتنی است، در حاشیه این کنفرانس، نمایشگاهی از محصولات دو شرکت " توانبخشی توسن " و " توان برتر پارسیان " بعنوان حامیان این کنفرانس ، برپا بود.

انتهای پیام /

تهیه خبر: نعیمی پور

 


١٥:٤٧ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٧٩٥    /    تعداد نمایش : ١٠٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج