چاپ        ارسال به دوست

جلسه مدیران گروه های آموزشی و مراکز تحقیقاتی

برگزاری جلسه مدیران گروه های آموزشی و مراکز تحقیقاتی در روز دوشنبه مورخ97/3/7

جلسه مدیران گروه های آموزشی و مراکز تحقیقاتی دانشگاه با حضور ریاست محترم دانشگاه و معاونین آموزشی، تحقیقات وفن آوری در روز دوشنبه مورخ 97/3/7 در سالن جلسات ریاست دانشگاه  برگزار گردید .


در ابتدای جلسه معاون آموزشی دانشگاه آقای دکتر میراب زاده ضمن خوش آمد گویی بر موضوعات کلی حوزه آموزش در امور جاری مانند حضور اساتید در جلسه امتحانی و ارسال به موقع نمرات از طریق سایت مربوطه تاکید نمودند. پرداخت شهریه توسط دانشجویان شهریه پرداز الزامی می باشد و تقاضا کردند گروه های آموزشی همکاری لازم را در این خصوص با معاونت آموزشی داشته باشند .

معاون آموزشی دانشگاه با تاکید بر اهمیت حضور اساتید در فیلدهای بالینی متذکر شدند حضور اساتید در این محیطهای بالینی در صورت ارائه آموزش تخصصی به دانشجویان جز موظفی اعضای هیات علمی محاسبه می گردد. در ادامه خواستار یکپارچگی و ساختارمندی صورتجلسه های  گروه های آموزشی، جهت ارسال به امور هیات علمی  شدند .

همچنین بیان شد جهت جذب اعضاء هیات علمی شیوه نامه ای در حال تدوین می باشد که ابلاغ خواهد شد. در ادامه افزودند پرداخت حق تمام وقت جغرافیایی دارای سقف حضور فیزیکی خواهد بود و اعضای هیات علمی ملزم به رعایت سقف پیشنهادی هستند.


دکتر میراب زاده درخواست نمودند که افزایش کیفیت پایان نامه ها با دقت بیشتری در گروه آموزشی مربوطه بحث و بررسی شود. تعداد زیاد پایان نامه های یک استاد یک معضل محسوب می شود و حتما باید مدیریت افزایش کیفیت اتفاق بیفتد. در ادامه جلسه مدیران گروه های آموزشی و مراکز تحقیقاتی به بحث و بررسی موارد آموزشی و پژوهشی پرداختند .


در پایان جلسه ریاست محترم دانشگاه آقای دکتر کمالی درمورد پایان نامه های دانشجویان بیان نمودند هزینه اضافی بر سقف یک پایان نامه می تواند در قالب  طرح پژوهشی تامین گردد البته چالش در اختیار گذاری هزینه به استاد مسائل خود را داردکه با هماهنگی و ارتباط مناسب آموزش و پژوهش می توان روش های اجرا را تسهیل کرد . ایشان افزودند با پیگیری های صورت گرفته در دو ماه ابتدای سال چندین میلیارد تومان هزینه شده است که در خور توجه می باشد. کسری بودجه 26 میلیاردی سال گذشته بسیار آزار دهنده می باشد به ویژه که در حوزه امور جاری می توانست هزینه شود درحوزه دانشجویان شهریه پرداز پیشنهاد می گردد 70 درصد به گروه تعلق گیرد تا گروه ها بیشتر مشارکت نمایند. در حوزه خرید تجهیزات آموزشی حتما  تخصیص مناسب توزیع خواهد شد. دکتر کمالی افزود که ارتباط مستقیم با دانشجویان توسط ستاد معاونت آموزشی می تواند راهگشا و تسهیل گر باشد. در پایان ایشان همکاری بیشتر اساتید با معاونین را خواستار شدند و آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی اساتید نمودند .


 


١٠:٤٨ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٠٤٣    /    تعداد نمایش : ٢١١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج