چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر را تبریک گفت

دکتر محمد کمالی رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در پیامی روز مادر ، هفته گرامی‌داشت مقام زن و میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) اسوه زنان عالم  و میلاد بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) را تبریک  و تهنیت گفت.

در پیام دکتر کمالی آمده است: میلاد مادر خوبی‌ها حضرت فاطمه (س) فرصتی است تا از تلاش زنان فعال و گرانقدر دانشگاه در کسوت استاد، کارمند و دانشجو تقدیر و تشکر کنم. بدون شک نقش پر اهمیت زنان در جامعه و دانشگاه غیرقابل انکار است و  بانوان همکار تلاش‌های وافری برای رشد و تعالی دانشگاه دارند.

حضرت فاطمه(س) الگو و نمونه زن مسلمان در تمامی عرصه هاست، آن حضرت خود را در سرنوشت جامعه مسئول می‌دانستند و مظهر یک زن تلاش‌گر و مبارز در راه اصلاح و بهبود جامعه اسلامی بودند. تامل و تعمق بیشتر در زندگی دختر پیامبر اعظم(ص)   فرصتی است تا خود را بهتر محک بزنیم و برای پیشرفت و توسعه علم و اخلاق در جامعه تلاش مضاعف کنیم . توجه به آموزه‌های  حضرت فاطمه(س) نه تنها برای زنان بلکه برای همه همکاران سرمایه ارزشمندی است  که باید از آن بهره ها برد و آموخت. 

حضور پرشمار کارمندان، اساتید و دانشجویان زن در دانشگاه نقطه قوتی محسوب می‌شود و لازم است از این سرمایه عظیم و نقطه قوت برای رسیدن به اهداف دانشگاه بهره برد.

 

همچنین میلاد خجسته حضرت امام خمینی (ره)  را خدمت تمامی همکاران محترم در دانشگاه علوم  بهزیستی و توانبخشی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.


١٦:٠٧ - جمعه ١٨ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١١٥١٦    /    تعداد نمایش : ١٣٣٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج