چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بعنوان دانشگاه معین جهت جذب اعضای هیات علمی برای جمعیت هلال احمر انتخاب شد

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بعنوان دانشگاه معین برای بررسی صلاحیت عمومی و علمی اعضای هیات علمی برای جذب در جمعیت هلال احمر انتخاب شد.

    دکتر " سیدعلی حسینی " رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام این خبر به خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  افزود: با طرح نیاز جمعیت هلال احمر برای جذب نیروی هیات علمی در هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی ، بررسی و تایید صلاحیت اعضای هیات علمی متقاضی اشتغال در جمعیت هلال احمر، به هیات مرکزی جذب وزارت بهداشت برای ساماندهی و اقدام سپرده شد.

    وی اظهارداشت: در هیات مرکزی جذب وزارت بهداشت نیز دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بعنوان دانشگاه معین جهت بررسی صلاحیت عمومی و علمی متقاضیان که در سامانه جذب وزارت بهداشت ثبت نام کرده بودند، انتخاب شد.

    دکتر حسینی با اشاره به وجود رشته های خاص در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مانند " سوانح و فوریت های پزشکی ، رشته های توانبخشی ، ارتوپدی فنی و حتی مددکاری " و ارتباط آنها با وظایف و مسئولیت های جمعیت هلال احمر ، افزود: متقاضیان عضویت در هلال احمر پس از ثبت نام در سامانه جذب وزارت بهداشت و اجرای مراحل قانونی ، فرآیند بررسی صلاحیت علمی را در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و در کمیته های تخصصی می گذراندند.

   وی گفت که مراحل عضویت اعضای هیات علمی برای بخش های آموزشی و پژوهشی جمعیت هلال احمر ، در دانشگاه علوم بهزیستی تکمیل شده و برای اقدامات بعدی به وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.

    رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، در خصوص ویژگی های دانشگاه علوم بهزیستی در این مهم ، تصریح کرد که دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دارای هیات ممیزه و هیات اجرایی جذب مستقل است و بعنوان یک دانشگاه معین در ارزیابی های علمی و تخصصی مورد تائید وزارت بهداشت و شورای انقلاب فرهنگی نقش داشته است.

   گفتنی است ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی کشور و تحت نظارت وزارت بهداشت ، نسبت به تربیت نیروی متخصص و ارائه خدمات در سه حوزه سلامت (توانبخشی ، سلامت روان و سلامت اجتماعی ) اقدام می کند.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


٠٠:٠٣ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١١٨٥٥    /    تعداد نمایش : ١٩٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج