چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

جمعی از خادمان حرم امام رضا (ع) ، از بیماران بستری در بیمارستان توانبخشی "رفیده " عیادت کردند

   جمعی از خادمان حرم امام رضا (ع) ، عصر روز یکشنبه (24 تیرماه) ، با حضور در بیمارستان توانبخشی "رفیده " وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کردند.

    " حمید عبداللهی " مسئول فرهنگی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اعلام این خبر به خبرنگار وبدای دانشگاه ، افزود: این برنامه در راستای برنامه های دهه کرامت و برای بیمارستان ها و مراکز درمانی خاص در سطح شهر تهران پیش بینی شده بود که خوشبختانه مورد استقبال کارکنان بیمارستان ، بیماران و همراهان آنان قرار گرفت.

    وی اظهارداشت: حضور شش تن از خادمان حرم امام رضا (ع) به همراه پرچم حرم مطهر، در کنار بیماران این بیمارستان توانبخشی که اکثرا به دلایل مختلف دچار معلولیت و کم توانی شده اند، فضای معنوی دلنشینی را برای کارکنان و بیماران ایجاد کرد تا بتوانند بنوعی با معبود ارتباط برقرار کرده و با توکل به او، آلام خود را تسکین بخشند.

   عبداللهی افزود: خادمان آن حضرت، از بیماران در بخش های مختلف بیمارستان رفیده همچون بخش های کودکان ، بیماران ام اس ، توانبخشی مغز و اعصاب و ... عیادت کردند، و در حین حضور در بخش های بستری،  نبات و نمک تبرکی آستان قدس رضوی را به تمامی کارکنان ، بیماران و همراهان آنان ، هدیه کردند.

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 22 گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات در سه حوزه سلامت (سلامت روانی، رفاه و سلامت اجتماعی و توانبخشی ) نسبت به تربیت نیروی متخصص در رشته های تخصصی این سه حوزه سلامت همچون " روانپزشکی ، روانشناسی ، پرستاری توانبخشی ، مددکاری اجتماعی ، مشاوره و روانشناسی بالینی ، مدیریت رفاه و سلامت اجتماعی ، فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، ارتوپدی فنی ، ارگونومی ، گفتاردرمانی ، سالمندشناسی ، رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان ، سلامت در حوادث و بلایا و ... "  اقدام می کند.

   بیمارستان تخصصی توانبخشی "رفیده" از جمله مراکز پزشکی – توانبخشی وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است که تحت نظارت وزارت بهداشت و با بکارگیری توان علمی و تخصصی اعضای هیات علمی که از متخصصان بنام کشور هستند، انواع خدمات پزشکی و توانبخشی را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد.


انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


٢١:١٣ - دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٢٩٩    /    تعداد نمایش : ١٢٣٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج