چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

عضو هیات مدیره انجمن روانپزشکان اروپا برای همکاری با دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اعلام آمادگی کرد

   عضو هیات مدیره انجمن روانپزشکان اروپا با حضور در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و ملاقات با دکتر" امیرمسعود عرب " رئیس این دانشگاه، آمادگی برای همکاری با مرکز تحقیقات سوء مصرف و وابستگی به مواد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را اعلام کرد.

     به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر گرت دام ( Dr. Geert Dom ) در ملاقات با رئیس، معاون اموربین الملل و مسئولان مرکز تحقیقات سوء مصرف و وابستگی به مواد دانشگاه، ضمن معرفی انجمن روانپزشکان اروپا ، فعالیت های انجام شده این انجمن را تشریح کرد.

    وی که روانپزشک و از فعالان و صاحبنظران بخش پیشگیری از اعتیاد و از مدعوین کنگره سالانه اعتیاد در ایران می باشد، با توجه به حوزه فعالیت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در زمینه سلامت روانی و سلامت اجتماعی و انجام پروژه های تحقیقاتی پیرامون موضوع اعتیاد ، برای همکاری در اجرای پروژه های مشترک در این حوزه ها  ابراز تمایل کرد.

    لازم به ذکر است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت نظارت وزارت بهداشت ، با 22 گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص در حوزه های " رفاه و سلامت اجتماعی ، سلامت روانی و توانبخشی" و رشته هایی مانند " روانپزشکی ، روانشناسی بالینی ، پرستاری و همچنین کاردرمانی، گفتاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، فیزیوتراپی، مددکاری اجتماعی ، مشاوره خانواده، سالمند شناسی "می پردازد.

   اعضای هیات علمی و متخصصان در رشته های پزشکی و توانبخشی این دانشگاه از طریق دو بیمارستان تخصصی و دو کلینیک پزشکی – توانبخشی ، انواع خدمات حوزه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهند.

 

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٤:١٨ - سه شنبه ١٣ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٥٤٨    /    تعداد نمایش : ٧١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج