چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

اولین استارتاپ تریگر تخصصی توانبخشی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود

   اولین استارتاپ تریگر تخصصی توانبخشی تحت عنوان " به توان فناوری "، از اواخر بهمن ماه سالجاری به همت مدیریت توسعه فناوری سلامت و واحد استعدادهای درخشان  دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در این دانشگاه برگزار می شود.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، " آموزش اصول و مبانی کسب و کار، تیم سازی و اصول مذاکره و ارائه به سرمایه گذار، معرفی استارتاپ های موفق و ناموفق در حیطه ی توانبخشی، مسابقه تیمی برای جذب حمایت سرمایه گذاران خصوصی و دولتی " از جمله مباحث و برنامه های این رویداد است.

    این استارتاپ تریگر طی چهار روز " 30 بهمن ماه و 4 ، 13 و 18 اسفندماه سالجاری " از ساعت 12/30 الی 16/30 برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای شرکت در این رویداد علمی و تخصصی، از اول تا 20 بهمن ماه، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

    براساس این گزارش، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند با شماره تلفن 71732828- 021  تماس بگیرند و یا به وب سایت  http://healthtechnology.uswr.ac.ir   مراجعه کنند.

    گفتنی است، مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با شش شرکت فناور و دانش بنیان در زیرمجموعه خود، هدف طراحی و تولید تجهیزات پزشکی، توانبخشی و اندام مصنوعی در کشور را پیگیری می کند.

    این دانشگاه تحت نظارت وزارت بهداشت، با 22 گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات، ضمن تعلیم و تربیت نیروی متخصص در سه حوزه سلامت (توانبخشی، سلامت روانی و سلامت اجتماعی)، در طراحی و اجرای پروژه های ملی و منطقه ای مشارکت دارد.

انتهای پیام/

تنظیم خبر: نعیمی پور

 


٢٠:١٩ - چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٥٧٦    /    تعداد نمایش : ١٠٣٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج