چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

کارکنان ورزشکار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و بیمارستان های تابعه، مورد تقدیر قرار گرفتند

گالری تصاویر

    کارکنان ورزشکار شرکت کننده در جشنواره ورزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی روز شنبه طی مراسمی با حضور رئیس، معاون توسعه ، مدیران بخش های رفاه کارکنان، تربیت بدنی و روابط عمومی، مورد تقدیر قرار گرفتند.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر" امیرمسعود عرب " در جمع ورزشکاران شاغل در دانشگاه و بیمارستان های تحت پوشش، برنامه ریزی و شرکت کارکنان در برنامه های ورزشی را حائز اهمیت دانست و سلامت کارکنان را محور این برنامه ها ذکر کرد.

    وی، با تاکید بر توجه همه کارکنان به سلامتی خود، افزود: " پایش سلامتی کارکنان " و ارائه تسهیلات از سوی مسئولان در این زمینه از جمله برنامه های سال آینده دانشگاه است که با جدیت پیگیری می شود.

******

معاون توسعه دانشگاه: با حمایت رئیس دانشگاه، مبلغ 40 میلیون تومان از بودجه سال 98، برای توسعه امکانات ورزشی کارکنان بیمارستان روانپزشکی رازی اختصاص می یابد

    معاون توسعه مدیریت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز در این مراسم با موافقت و حمایت ریاست دانشگاه، اعلام کرد که با توجه به کمبودهای ورزشی کارکنان بیمارستان روانپزشکی رازی و ضرورت تامین سلامت جسمی و روانی کارکنان این بیمارستان که با سختی کار مواجه هستند، مبلغ 40 میلیون تومان از بودجه سال 98 دانشگاه، برای توسعه امکانات ورزشی کارکنان بیمارستان رازی اختصاص می یابد.

   دکتر" احمد دلبری " افزود: دیدگاه ریاست و دیگر مسئولان فعلی دانشگاه در مورد اجرای برنامه های ورزشی، مثبت است و مشکلات این حوزه از طریق کمیته ورزشی، شورای ورزشی و با همکاری آقای " انصاری " مسئول اداره رفاه کارکنان رفع شده، و برنامه های ورزشی گسترش خواهد یافت.

   وی با اشاره به افزایش ده درصدی منابع و بودجه سالجاری (97) دانشگاه، گفت: برغم افزایش فقط ده درصدی منابع، در حوزه رفاهی و نقدینگی، صددرصد رشد داشتیم، که بعنوان مثال، دو برابر شدن کمک هزینه مسکن، استفاده از امکانات اقامتی در مشهد مقدس و پرداخت کارانه سه ماهه سوم و چهارم امسال کارکنان بیمارستان رازی از آن جمله می باشد.

   وی، اجرای برنامه " پایش سلامت کارکنان " را از دیگر برنامه های سال آینده دانشگاه ذکر کرد که بصورت جدی دنبال خواهد شد و ابراز امیدواری کرد سازوکاری پیش بینی شود که پایش و غربالگری لازم در این حوزه با کیفیت و سرعت انجام شود.

   دکتر دلبری در پایان سخنانش از مدیران حوزه ورزش کارمندی دانشگاه خواست تا از ورزش قهرمانی به سمت ورزش همگانی پیش بروند تا دانشگاه بتواند ظرفیت استفاده از امکانات ورزشی را افزایش داده و فعالیت ورزشی جزو فعالیت های روزمره همه دو هزار نفر پرسنل شود.

******

   ورزشکاران شرکت کننده در ادامه این مراسم نیز، به طرح درخواست های خود از ریاست و معاون دانشگاه پرداختند،  که " تداوم استفاده از مربی برای برخی از تیم های ورزشی، تامین امکانات جدید ورزشی، استفاده کارکنان از سالن های ورزشی در ساعات مشخصی از روز که به روند کارهای اداری و وظایف کارکنان لطمه ای وارد نکند " از جمله این درخواست ها بود.  

    در پایان این مراسم نیز تیم های اول تا سوم والیبال خانم ها، اول تا سوم والیبال آقایان و اول تا سوم فوتسال آقایان، کاپ مسابقات جشنواره ورزشی کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را دریافت کردند.

    همچنین مسئولان دانشگاه با اعطای لوح و اهدای جوایز از اعضای تیم های والیبال خانم ها و آقایان و تیم های فوتسال آقایان، و اعضای تیم های تنیس روی میز و دارت خانم ها نیز تقدیر بعمل آوردند.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٣:١٢ - يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٩١٦    /    تعداد نمایش : ١٠١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج