چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بمناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز " مددکار "

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با انتشار پیام، ولادت با سعادت حضرت علی (ع) پرچمدار بزرگ عدالت و روز " مددکار " را به تمامی اعضای هیات علمی و دانشجویان حوزه مددکاری اجتماعی و مددکاران همکار تبریک گفت.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن کامل پیام دکتر " امیرمسعود عرب " بشرح زیر است:

     در آستانه ۱۳ رجب، روز ولادت حضرت علی (ع) پرچمدار بزرگ عدالت و روز  " مددکار " قرار داریم که یادآور وظیفه مقدس و تاثیرگذار حرفه " مددکاری " در جوامع مختلف است.
   
مددکاران اجتماعی، دارای حیطه گسترده ای از فعالیت ها، با دانشی فراتر از یک علم، می توانند نقش سازنده و موثر خود را در سه حوزه سلامت ( توانبخشی، رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روان ) ایفاء کرده و بار مشکلات و معضلات اجتماعی و روانی جامعه را کاهش دهند.
    
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی افتخار دارد که سالانه به افزایش نیروی متخصص این حوزه در جامعه کمک می کند تا در کنار تیم های توانبخشی و پزشکان، و متولیان فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور، به کاهش مشکلات بیماران، مددجویان و اقشار مختلف آسیب پذیر بپردازند.
   
این روز بزرگ را به تمامی اعضای هیات علمی و دانشجویان این حوزه و مددکاران شاغل در بیمارستان ها و مراکز پزشکی و توانبخشی وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تبریک گفته، و آرزوی سلامتی و بهروزی برای تمامی متخصصان این رشته در مسیر سبز، اما دشوار در انجام وظایفشان را دارم.

 

    دکتر " امیرمسعود عرب "
رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

 

انتهای پیام/


١٦:٥٣ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٩٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٧٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج