چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

معاونان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در آغاز سال نو از بیماران مرکز روانپزشکی رازی عیادت کردند

گالری تصاویر

     معاونان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در آغاز سال نو از بیماران مرکز روانپزشکی رازی عیادت کردند و از نزدیک، در جریان روند ارائه خدمات درمانی در طول ایام نوروز قرار گرفتند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز رازی، دکتر " بیژن خراسانی " معاون درمان و توانبخشی، دکتر "محمدرضا خدایی" معاون تحقیقات و فناوری و دکتر " نورالدین کریمی" مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از بیماران بستری در بخش های بستری و بیماران مراجعه کننده به اورژانس برای دریافت خدمات درمان سرپایی، عیادت کرده و حلول سال نو را به کادر درمانی و خدماتی مشغول خدمت در ایام تعطیلات نوروز تبریک گفتند.

    گفتنی است، مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) به عنوان قديمي ترين بيمارستان روانپزشکی خاورمیانه، در سال 1297 شمسي در شرق شهر ري و نزديك بخش امين آباد در وسعتي حدود يكصد هكتار تاسيس شد.

    این مرکز دانشگاهی از سال 1374 تحت پوشش دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي و زیرنظر وزارت بهداشت فعالیت می کند و با ظرفيت 1375 تخت مصوب، به طور شبانه روزي علاوه بر خدمات روانپزشكي و روانشناسي، خدمات توانبخشی همچون كاردرماني، فيزيوتراپي، مددكاري و خدمات كلينيكي و  پارا کلينيكي (دندان پزشكي، راديولوژي، آزمايشگاه، نوار قلب و  الكتروآنسفالوگرافي)، به بیماران و مددجویان ارائه می دهد.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: تهرانی زاده – نعیمی پور


٠٩:٥٠ - دوشنبه ٥ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١٣٩٩١    /    تعداد نمایش : ٥١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج