چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

ستاد جمع آوری کمک های اهدایی برای مناطق سیل زده در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تشکیل شد

    تشکیل ستاد جمع آوری کمک های اهدایی برای مناطق سیل زده امروز (سه شنبه ) طی نشستی با حضور رئیس دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی، معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر اموردانشجویی، مدیر فرهنگی، مدیرامور مالی، مدیر روابط عمومی و نماینده دانشجویان دانشگاه به تصویب رسید.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا؛ دکتر"امیر مسعود عرب" رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در ابتدای این جلسه ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان کشور اظهار داشت: اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه، در اولین اقدام و در راستای کمک رسانی به مناطق سیل زده، حق الزحمه یک تا چند روز کارکرد خود را به مناطق سیل زده اختصاص دادند.

    وی جهت خدمات رسانی بیشتر به این مناطق در راستای رسالت و مأموریت های دانشگاه در حوزه توانبخشی خواستار تشکیل ستاد متمرکز از همه قسمت های مختلف دانشگاه و بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه،  شد.

     دکتر عرب تاکید کرد که  با تشکیل این ستاد، ضمن جمع آوری و هدایت کمک های مردمی بصورت متمرکز، این رخداد مهم از ابعاد و زوایای متفاوت مادی و معنوی و نیاز سنجی های لازم از  مناطق سیلزده مورد  بررسی قرار گرفته و کمیته های هماهنگی در مدل ها و ساختار مختلف تا آخر فروردین ماه طراحی شود.

    این گزارش همچنین حاکیست، تشکیل کمیپن های دانشجویی، اختصاص شماره حساب مشارکت های مردمی جهت واریز وجوه نقد اهدایی افراد، سازماندهی نیروهای داوطلب از قسمت های مختلف دانشگاه جهت خدمات رسانی جهادی به آسیب دیدگان از سیل، و جذب مشارکت خیران از دیگر مصوبات این جلسه بود.

    گفتنی است، تاکنون علاوه بر اعزام یک اکیپ پرستاری به همراه یک دستگاه آمبولانس و مقادیری مواد غذایی و پوشاک از سوی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ریاست و اعضای هیات رئیسه این دانشگاه بین 5 تا 15 روز از حقوق خود را برای کمک به سیلزدگان اختصاص دادند، و  ۱۹۰ تن از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مبلغ  ۵۵ میلیون تومان، معادل ۴۰۰ روز از حقوق خود را برای تهیه اقلام و لوازم مورد نیاز سیلزدگان اهداء کردند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: طیبی – نعیمی پور

 


١٦:٠٥ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٠٢٨    /    تعداد نمایش : ٥٢١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج