چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

کمک مالی معادل پنج الی ۱۵ روز حقوق اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم بهزیستی به سیل زدگان کشور

   اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بیش از 200 میلیون ریال  معادل پنج تا 15 روز از حقوق خود را  برای کمک به آسیب دیدگان از سیل در استان های مختلف کشور اختصاص دادند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، اعضای هیات رئیسه دانشگاه این تصمیم را در نخستین جلسه هیات در سال جدید، اتخاذ کردند.

    این گزارش همچنین حاکیست، " تشکیل ستاد جمع آوری کمک های اهدایی برای مناطق سیل زده، تشکیل کمیپن های دانشجویی برای جمع آوری کمک ها، اختصاص شماره حساب مشارکت های مردمی جهت واریز وجوه نقد اهدایی افراد، سازماندهی نیروهای داوطلب از قسمت های مختلف دانشگاه، بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه جهت خدمات رسانی جهادی به آسیب دیدگان از سیل، و جذب مشارکت خیران " از دیگر مصوبات نشست هیات رئیسه دانشگاه است.

    گفتنی است که تا کنون علاوه بر اعزام یک اکیپ پرستاری به همراه یک دستگاه آمبولانس و مقادیری مواد غذایی و پوشاک از سوی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ۱۹۰ تن از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مبلغ 550 میلیون ریال معادل ۴۰۰ روز از حقوق خود را برای تهیه اقلام و لوازم مورد نیاز سیلزدگان اهداء کردند.

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت نظارت وزارت بهداشت، با 22 گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص در حوزه های " رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی و توانبخشی" می پردازد.

   اعضای هیات علمی و متخصصان رشته های پزشکی و توانبخشی این دانشگاه مانند " روانپزشکی، روانشناسی بالینی، پرستاری توانبخشی و همچنین کاردرمانی، گفتاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، فیزیوتراپی، مددکاری اجتماعی، مشاوره خانواده، سالمند شناسی " از طریق دو بیمارستان تخصصی و دو کلینیک پزشکی – توانبخشی، انواع خدمات حوزه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٨:١٠ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٠٣١    /    تعداد نمایش : ٥٣٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج