چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از خدمات ریاست دانشگاه قدردانی کردند

گالری تصاویر

    نمایندگان تشکل های " مجمع اسلامی دانشجویان مستقل، انجمن اسلامی دانشجویان، شورای صنفی دانشجویان و کافه اندیشه دانشجویی " دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ضمن دیدار با دکتر " امیرمسعود عرب " رئیس این دانشگاه، از خدمات ایشان طی مدتی که مسئولیت دانشگاه را به عهده دارند، قدردانی کردند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، نمایندگان تشکل های دانشجویی ضمن انتقاد از برخی تصمیمات مسئولان دانشگاه، از فعالیت های ریاست دانشگاه طی مدت نزدیک به یک سال مسئولیت ایشان که منجربه ارتباط بیشتر و موثر دانشجویان با ایشان و دیگر مسئولان دانشگاه شده، تغییر و تحولات مثبت فرهنگی در دانشگاه، توسعه دانشگاه و رفع کمبودها شده است، تقدیر کردند.

    براساس همین گزارش، بخشی از این نشست نیز به بیان دغدغه های دانشجویان و درخواست های آنان از ریاست دانشگاه گذشت، ضمن آنکه ریاست دانشگاه  برنامه های دانشگاه در سالجاری را با نمایندگان دانشجویان در میان گذاشته و پیشنهادهای آنان برای ارتقای کمی و کیفی امور را دریافت کرد.

    مسئولان و نمایندگان تشکل های دانشجویی با اهدای هدیه و لوح سپاس، از خدمات دکتر " امیر مسعود عرب " ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی قدردانی کردند.

    لازم به ذکر است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات تحت نظارت وزارت بهداشت در رشته های تخصصی سه حوزه سلامت ( رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی و توانبخشی ) ، ضمن تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص، در طراحی و اجرای پروژه های ملی و منطقه ای مشارکت دارد.

    این دانشگاه منحصربفرد که تحت نظارت وزارت بهداشت فعالیت می کند، در برخی از رشته ها بعنوان تنها برگزارکننده، و در برخی از آنها نیز بعنوان اولین برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) در داخل و خارج از کشور شناخته شده است.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٨:٠٠ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٤١٣٨    /    تعداد نمایش : ٥٥٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج