چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

ورزشکاران دختر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعزام شدند

گالری تصاویر

    دانشجویان ورزشکار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی پس از برگزاری مراسمی با حضور رئیس، معاونان، جمعی از مدیران و مربیان تیم های مختلف، به چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می شود، اعزام شدند.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مفدا؛ دکتر"امیرمسعود عرب" رئیس این دانشگاه در ابتدای مراسم، ضمن تشکر و قدردانی ازهمه دانشجویان، مربیان ودست اندرکاران تیم های ورزشی، برای ورزشکاران اعزامی آرزوی سلامتی و موفقیت در همه شئونات زندگی کرد.

   وی طی سخنانی، به ظرفیت‌های بسیار خوب و مناسب در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در ایجاد تعامل دانشجویان با اداره تربیت بدنی اشاره کرده و آن را یکی از عوامل پویایی دانست.

   دکتر عرب گفت: دانشگاهی سرزنده و پویاست که دانشجویانی باسواد، متعهد و ورزشکار داشته باشد تا بتوان از تمام استعدادهای جوانان به نحو اثربخشی استفاده کرده و با مدیریت توان جسمی و خلاقیت‌های فکری آنان، آینده‌ای مناسب و روشن  را برای کشور تعریف کرد.

   وی با ابراز خرسندی از اهتمام مدیران و مسئولان دانشگاه به این امر مهم، افزود: ورزش، نه به‌عنوان یک موضوع کوچک و حاشیه‌ای، بلکه به‌عنوان یک اصل مهم در پویایی، رشد جوانان و داشتن یک جامعه خلاق، مؤثر است.

   رئیس دانشگاه  با دعای خیر و آرزوی موفقیت برای دانشجویان ورزشکار، خطاب به آنان تاکید کرد: از تمام فرصت های خود استفاده کنید و این برنامه ها ادامه دار باشد و ان شاالله با برنامه ریزی بیشتر، می توانیم چنین نشست هایی در آینده داشته ، فرآیندها را اصلاح کنیم و درجهت پیشبرد اهداف ورزشی دانشگاه به بهترین شکل ممکن قدم برداریم.

******

    درادامه، دکتر"حسن شاکری" معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی؛ از تمام ورزشکاران و دست اندرکاران برنامه مشارکت دانشجویان در این المپیاد تقدیر وتشکر کرد و گفت: هرکسی که بخواهد نتیجه ای بگیرد، بایستی ازنظرجسمی و روحی وقت بگذارد، همه حوزه ها خیلی زحمت کشیدند تا این اردو به بهترین شکل انجام شود.  امیدوارم دراین مسیر موفق باشید و برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

******

    "یاسر طهماسبی" مسئول اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم بهزیستی نیز طی سخنانی از روند منظم آماده سازی تیم های ورزشی در تابستان گفت و خاطرنشان کرد: تمام خدماتی که در سطح دانشگاه انجام می شود در جهت نهادینه شدن فرهنگ ورزشی می باشد تا بتوانیم جامعه ای سالم و سرشار از نشاط و تندرستی داشته باشیم.

 ******

    همچنین، دکتر"مریم مؤمنی" کارشناس مسئول اداره تربیت بدنی دانشگاه  ضمن ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری اردوی تابستانی دانشجویان دختر دانشگاه ، خطاب به ورزشکاران گفت : امیدوارم شما دانشجویان با تمام قوا بتوانید باردیگر برای دانشگاه افتخارآفرینی کنید تا خستگی این مدت نیز از تن همه شما عزیزان در بیاید.

    دانشجویان و مربیان اعزامی نیز در این نشست، با ارائه نقطه نظرهای خود جهت بهبود فرآیندها و شرایط موجود با رئیس دانشگاه، معاون فرهنگی - دانشجویی و مدیران ذیربط به گفت وگو پرداختند که " برگزاری مسابقات درون دانشگاهی، ساختن کلینیک های توانبخشی و فضاهای ورزشی درسطح دانشگاه، ادامه دارشدن برنامه های تمرینی، خرید تجهیزات ورزشی " از جمله موارد پیشنهادی آنان جهت ارتقای کمی و کیفی فعالیت های ورزشی دانشگاه بود که با قول مساعد رئیس دانشگاه همراه شد.

    گفتنی است؛ چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور دانشجویان ورزشکار 51 دانشگاه علوم پزشکی کشور طی روزهای ۲۲ تا ۲۹ مرداد و ۳ تا ۱۰ شهریور ماه در ۹ رشته ورزشی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

    23 ورزشکار دختر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز در قالب پنج تیم، در مسابقات شنا، دو میدانی، تیراندازی، والیبال و بدمینتون  این المپیاد ورزشی شرکت می کنند.

    ورزشکاران اعزامی دانشگاه علوم بهزیستی را مربیان، سرپرستان و مسئولان تربیت بدنی این دانشگاه همراهی می کنند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: طیبی – نعیمی پور


١٠:٤٧ - سه شنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٩١١    /    تعداد نمایش : ٧٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج