چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی: مفدا، سبب ارتقای کمی و کیفی برنامه های فرهنگی – دانشجویی دانشگاه ها شده است

   معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، روز شنبه در اولین نشست مشترک مدیران و دبیران سرویس های مفدا دانشگاه های علوم پزشکی مناطق تهران و البرز مرکزی، گفت: مفدا، سبب ارتقای کمی و کیفی برنامه های فرهنگی – دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی شده است.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی، دکتر " حسن شاکری " با اشاره به دو دوره ای که طی سالهای 92 و 96 به بعد، مسئولیت معاونت فرهنگی – دانشجویی را بعهده داشته است، افزود: طی این سالها تغییر و تحول اساسی در ساختار معاونت فرهنگی- دانشجویی به چشم می خورد و سطح فعالیت ها ارتقاء یافت که یکی از عوامل تاثیرگذار آن، وجود روابط عمومی و اطلاع رسانی (مفدا) است.

   دکتر شاکری در همین جهت، خطاب به مدیران و دبیران شرکت کننده در این نشست، اظهار کرد: قدر خودتان را بدانید چرا که کار با اهمیتی دارید و تاثیرگذاری بالایی دارد. شما با انسجام و سامان بخشیدن به اطلاعات ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی می کنید.

    وی افزود: ضعفی که ممکن است در کار ما ایجاد شود، از این بابت است که نمی توانیم مانور زیادی برای تامین منابع انسانی داشته باشیم ، استخدام و بکارگیری افراد برای این بخش بسیار سخت است و این درحالی است که روابط عمومی و اطلاع رسانی ، یک علم است، اما همکاران ما در معاونت فرهنگی – دانشجویی تلاش می کنند که این مجموعه را هدایت کند و با قطب بندی و برنامه هایی که دارند، بتوانند مباحثی را با یکدیگر مرور کنند. مانند همین نشستی که برگزار شده است.

    معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به شرکت کنندگان توصیه کرد: حتما توانمندی خودتان را در این عرصه افزایش بدهید، بویژه افرادی که دارای تحصیلات غیرمرتبط با کار روابط عمومی و اطلاع رسانی هستند.

    دکتر شاکری افزود: کار در مفدا و تهیه خبر، مانند چاقوی دو لبه است که می تواند سبب هتک حرمت شده و یا حقی را پایمال کند و تحقیق در بسیاری از مواقع ، حرف اول  را می زند تا خبر درستی تهیه شود.

     وی همچنین تاکید کرد: همواره از تهمت و افترا پرهیز شود تا رضایت حق تعالی را جلب کنید و ان شاالله که بتوانید از این نشست، بیشترین بهره را برده و در پایان نیز به بالاترین هم افزایی برسید.

    دکتر شاکری در بخش دیگری از سخنانش، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را به شرکت کنندگان این گردهمایی معرفی کرد و تربیت نیروی متخصص در سه مقطع و سه حوزه سلامت ( توانبخشی، سلامت روانی و سلامت اجتماعی ) ، در این دانشگاه را یادآور شد.

   گفتنی است؛  اولین نشست مشترک مدیران و دبیران سرویس های مفدا دانشگاه های علوم پزشکی مناطق تهران و البرز مرکزی،  با حضور معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مدیر دانشجویی این دانشگاه و مسئولان مفدا در ۸ دانشگاه علوم پزشکی " شهید بهشتی، ایران، علوم بهزیستی، قم، اراک، ساوه، قزوین و البرز (کرج) " در سالن دکتر شاملو دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی برگزار شد.

    " شیوه سوژه یابی موضوعات رسانه ای، بررسی وضعیت پایگاه های خبری و اطلاع رسانی مفدا و بررسی فعالیت هیات تحریریه در شعب دانشگاهی مفدا " از جمله مباحث مورد نظر جهت بررسی و تبادل نظر در این گردهمایی است.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٥:٤٥ - شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٠٥٦    /    تعداد نمایش : ٧٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج