چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛

پیام رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در گرامی داشت روز « خبرنگار »

    رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز پنجشنبه و در آستانه فرارسیدن روز « خبرنگار » (17 مردادماه)، با انتشار پیام، این مناسبت و تلاش صاحبان قلم در عرصه اطلاع رسانی و روشنگری را گرامی داشت.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، متن پیام دکتر امیرمسعود عرب به این شرح است:

     ارج نهادن به خدمت در هر عرصه و هر زمان، وظیفه ای انسانی، اخلاقی و اجتماعی محسوب می شود، اما خدمتی که از سر شوق، شعور و روشنگری است، ارزش گذاری فراتر از وظیفه نیاز دارد تا تمامی همنوعان و همه بشریت از آن بهره ببرند.

     تلاش صاحبان قلم در ضبط و ثبت وقایع، ایجاد پل ارتباطی برای رساندن صدای مظلوم یا دردمند به صاحبان قدرت، اطلاع رسانی با هدف ارتقای دانش بشری و یا اعتلای جامعه که با رشد فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و...  همراه است، از دیر باز مورد احترام و در مقاطعی نیز مورد حمله و قضاوت بوده است.

     دشواری اشتغال به حرفه ارزشمند « خبرنگاری »، بلحاظ مواجهه خبرنگاران با ناملایمات، بی مهری ها و معضلات پیدا و ناپیدای جامعه و حضور همه جانبه برای حفظ و حراست از امانتی که در دست دارند، ارزش این حرفه و جایگاه آن را دو چندان کرده است.

   با ارج نهادن بر استواری و همت بلند خبرنگار ایرانی که در همچین روزی، در غربت طالبان بشهادت رسید و با گرامی داشت یاد و خاطره‌ی دیگر خبرنگاران شهید و جانباز سرزمینم، فرارسیدن هفدهم مرداد ماه را به تمامی اصحاب قلم  به ویژه آنانی  که در عرصه سلامت، خدمت می کنند، تبریک عرض کرده و دعای خیر خود و میلیون ها مخاطب را بدرقه راه و مسیر سبزشان می کنم.

دکتر امیرمسعود عرب

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی١١:٥٨ - پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٠٩٩    /    تعداد نمایش : ١١٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج