چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه تعاونی مسکن دانشگاه: اخطاریه تسویه حساب پروژه رودهن

بسمه تعالی

 

اخطاريه

 اعضاي محترم تعاوني مسكن دانشگاه

   به استحضار مي رساند از محل پرداخت 5/5 ميليون تومان اعضاي محترم كه تا اين تاريخ حدود 55 نفر تسويه نموده اند كليه امور مربوط  به محوطه سازي، احياي انشعابات  و مسيرهاي دسترسي،  فضاي سبز، ديوارهاي حائل غربي، ديوارهاي محيطي، كف سازي محوطه اصلي آب نما، خود آب نما و محوطه ورزشي پروژه، دربهاي وروردي برجها ( نفر رو و ماشين رو) به انضمام سردربها، تاسيسات مكانيكي و برق محوطه به اتمام رسيده است.

  جهت تكميل موارد فوق از بخشي از بودجه پروژه استفاده گرديده است. لازم به ذكر است كه عمليات فوق زير بناي عمليات اخذ انشعابات و مسيرهاي دسترسي بوده و جهت  انشعابات الزامي بوده است.

در قرارداد في مابين تعاوني مسكن و اعضا  و پيوستهاي قرارداد تصريح شده است كه تا تاريخ 93/3/30كليه اعضا تسويه نقدي نموده و تاريخ تحويل واحدها از 93/5/30 تا 93/7/30 مي باشد. در صورتيكه معدل زمان پرداختي هاي اعضايي كه چكهاي خود را ارائه نموده اند  تا تاريخ 93/4/31 مورخ 93/5/20 مي باشد، بنابراين بديهي است اين روند پرداخت باعث كندي پروژه و به تعويق افتادن تحويل واحدها خواهد شد با اين وجود؛

سفيد كاري 20 واحد از بلوك B به اتمام رسيده و آماده نصب شيرآلات و چيني آلات و درب هاي ورودي مي باشد كه تا تاريخ  93/05/30قابل انجام است و به همين ترتيب نيز ساير واحدها نيز به مراحل پاياني نزديك مي شوند.

 به اطلاع مي رساند حدود 45 نفر نسبت به پرداخت مبلغ 5/5 ميليون توماني خود علي رغم ارسال نامه و تذاكرات تلفني و حضوري مكرر اقدام ننموده اند و اعضاي هيئت مديره نيز هيچگونه اهرم فشار ديگري در اختيار ندارد.

لذا بديهي است چنانچه تا تاريخ 93/5/25اقدامي از طرف اعضای مذكور صورت نپذيرد مجبور به كاهش يا توقف عمليات فيزيكي پروژه خواهيم بود و قطعا" تعويق و تغيير قيمت تمام شده پروژه بر عهده­ی اعضايی خواهد بود که تأخیر در پرداخت داشته و بدهی­های خود را تا این تاریخ تسویه ننموده ­اند.                                                           

هيئت مديره تعاوني مسكن دانشگاه

 


١٢:٥١ - يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٣    /    عدد : ٥٤٤٤    /    تعداد نمایش : ٨٧٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج