چاپ        ارسال به دوست

اولین انتخابات شورای مرکزی انجمن ارتز و پروتز برگزار شد

    اولین دوره انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی ارتز و پروتز به همت اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.
    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی بنقل از مفدا، این انتخابات با شرکت حدود 150 نفر از دانشجویان و جمعی از اساتید گروه ارتز و پروتز دانشگاه در سالن شهید  احمدی روشن برگزار شد.
    براساس این گزارش، در اولین دوره انتخابات انجمن ارتز و پروتز،  مهندس" رضا وهاب کاشانی" عضو هیات علمی دانشگاه ضمن تشکر از دکتر امینیان، موسس و بنیان گذار این رشته در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و عرض تبریک به اعضای هیات موسس انجمن علمی جهت تشکیل این انجمن، از توانایی و شایستگی فردی، کسب دانش و مهارت بکارگیری دانش به عنوان سه مولفه مهم در پیشرفت دانشجویان این رشته نام برد.
   وی، استفاده از تکنولوژی روز، پشتیبانی و حمایت مالی و وجود اساتید برجسته و باتجربه را به عنوان سه عامل مهم پیشرفت این رشته تحصیلی در این دانشگاه بیان کرد.
   مهندس کاشانی در پایان سخنانش، به دانشجویان این رشته توصیه کرد تا اخلاق حرفه ای را پایه کار خود قرار دهند و جلب اعتماد، پیش بینی پذیر بودن و کسب اعتبارات مالی را از نتایج رعایت اخلاق حرفه ای اعلام کرد.
در این انتخابات، 11 نفر  نامزد، اهداف و برنامه‌های خود را به حاضران در سالن  ارائه دادند .
    سپس، انتخابات با حضور پرشور حدود 150 نفر از دانشجویان گروه ارتز و پروتز برگزار شد، و رضا یزدان رمجی، حسام الدین مجتبی پور، ابوالفضل خواستار، زهرا فتاحی، فاطمه صالحی به عنوان اعضای اصلی و امیر قنبری، امیر عباس چراغی به عنوان اعضای علی البدل این انجمن علمی – دانشجویی انتخاب و معرفی شدند.

 


انتهای پیام /
تهیه خبر: ابراهیم نژاد

عکس : صحت


١٥:٣١ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٠٢    /    تعداد نمایش : ٩٩٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج