به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی؛
کارگاه تدوين پايلوت برنامه کشوری « پیشگیری از سوانح، حوادث و مصدومیت کودکان و نوجوانان »، در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد
کارگاه آموزشی تدوين پايلوت برنامه کشوری « پیشگیری از سوانح، حوادث و مصدومیت کودکان و نوجوانان »، طی روزهای 17 و 18 ديماه، با حضور دکتر یمانی معاون دفتر سلامت جمعیت، حانواده و مدارس، و خانم دکتر اردلان رییس اداره سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس وزارت بهداشت و همکاران ايشان در ستاد، مديران گروه و کارشناسان بخش های مرتبط با موضوع از شش دانشگاه علوم پزشکی البرز، بوشهر، ساوه، زابل، زاهدان، قزوين و همچنین، کارشناسانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ايران و شهيد بهشتی، در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.
 پنج شنبه ١٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:
کارگاه برنامه کشوری « پیشگیری از سوانح، حوادث و مصدومیت کودکان و نوجوانان » در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد
کارگاه اجرای آزمایشی برنامه کشوری « پیشگیری از سوانح، حوادث و مصدومیت کودکان و نوجوانان » از روز گذشته (سه شنبه ) به مدت دو روز، با حضور دکتر یمانی معاون دفتر سلامت جمعیت و دکتر اردلان رئیس اداره نوجوانان وزارت بهداشت و کارشناسان بخش های مرتبط با موضوع از شش دانشگاه علوم پزشکی کشور، در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.
 چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:
مدیرکل بهزیستی استان تهران: امیدوارم سمپوزیوم «سلامت دهان و دندان در افراد دارای ناتوانی»، راهکار مدیریتی ارائه بدهد
دکتر " امین شاهرخی " مدیرکل بهزیستی استان تهران امروز (چهارشنبه) طی سخنانی در مراسم افتتاحیه سمپوزیوم « سلامت دهان و دندان در افراد دارای ناتوانی »، از شرکت کنندگان این گردهمایی خواست تا راهکار مدیریتی برای مسئولان اجرایی در خصوص ارتقای بهداشت و سلامت دهان و دندان افراد دارای ناتوانی، ارائه بدهند.
 چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سمپوزیوم « سلامت دهان و دندان در افراد دارای ناتوانی » مطرح شد:
اعلام آمادگی انجمن دندانپزشکان ایران برای همکاری در زمینه ارتقای سلامت دهان و دندان افراد دارای ناتوانی
دکتر " علی تاجرنیا " رئیس انجمن دندانپزشکان ایران امروز (چهارشنبه) طی سخنانی در مراسم افتتاحیه سمپوزیوم « سلامت دهان و دندان در افراد دارای ناتوانی »، آمادگی این انجمن را برای همکاری در ارتقای سلامت دهان و دندان افراد دارای ناتوانی، اعلام کرد.
 چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:
سمپوزیوم « سلامت دهان و دندان در افراد دارای ناتوانی »، در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد
سمپوزیوم « سلامت دهان و دندان در افراد دارای ناتوانی »، امروز (چهارشنبه) به همت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با همکاری اداره دندان‌پزشکی معاونت درمان وزارت بهداشت، دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گروه سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی و مرکز توانبخشی تاف در سالن اجتماعات شهید احمدی روشن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.
 چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:
سمپوزیوم « سلامت دهان و دندان در افراد دارای ناتوانی »، روز چهارشنبه (11 دی ماه جاری) برگزار می شود
سمپوزیوم « سلامت دهان و دندان در افراد دارای ناتوانی »، روز چهارشنبه (11 دی ماه جاری) ویژه تمامی گروه های توانبخشی در سالن شهید احمدی روشن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می‌شود.
 دوشنبه ٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:
برگزاری رویداد ملی "ایده بازار خوراک و نوشیدنی" / آخرین مهلت برای ارسال طرح‌ها و ایده‌ها تا هشتم دی‌ماه جاری
معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای اجرایی سازی اولویت‌های حوزه سلامت در حوزه خوراک و نوشیدنی؛ از برگزاری سومین رویداد ملی " ایده‌بازار خوراک و نوشیدنی" با شعار " فناوری سلامت، اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه سلامت ملی" در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
 دوشنبه ٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:
درخشش شرکت های دانش بنیان مرکز رشد فناوری دانشگاه در بیستمین سمینار "فیزیوتراپی تخصصی ستون فقرات"
بیستمین سمینار « فیزیوتراپی تخصصی ستون فقرات » از روز چهارشنبه (4 دی ماه جاری) به مدت دو روز، در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد و شرکت های دانش بنیان مرکز رشد این دانشگاه با حضوری فعال در نمایشگاه برپا شده در این سمینار، محصولات تولیدی خود را که از نوآوری برخوردار است، به نمایش گذاشتند.
 يکشنبه ٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>