چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

کمک های غیرنقدی اهالی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برای هموطنان زلزله زده غرب کشور ارسال شد

   کمک های غیرنقدی اهدایی از سوی کارکنان ، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (سه شنبه ) از طریق جمعیت هلال احمر ، برای هموطنان زلزله زده غرب کشور ارسال شد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از معاونت فرهنگی – دانشجویی این دانشگاه، با جمع آوری مبلغ ۳۰ میلیون ریال (سه میلیون تومان) کمک های نقدی اهالی دانشگاه که بلافاصله بعد از وقوع زلزله در غرب کشور، جمع آوری آن آغاز شده بود، تعداد ۲۴ دستگاه بخاری نفتی برای کمک به زلزله زدگان ، خریداری شد و با کمک های غیرنقدی اهدایی شامل " انواع مواد غذایی و خوراکی ، انواع پوشاک نو زنانه ، مردانه و بچگانه و همچنین پتو " به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شد.

    این گزارش همچنین حاکیست ، با اجرای مرحله دوم جمع آوری کمک های نقدی کارکنان ، اساتید و دانشجویان که از پنجشنبه گذشته آغاز شده بود، سفارش ساخت سه دستگاه کانکس جهت اسکان موقت زلزله زدگان این مناطق که در شرایط سخت زیستی بسر می برند، انجام شد.

    جمع آوری کمک های نقدی در این مرحله و برای تهیه کانکس بیشتر برای هموطنان زلزله زده ، از طریق شماره کارت بانکی ( ۲۳۶۹ – ۳۸۳۲ – ۳۳۷۷ – ۶۱۰۴   به نام " مسعود فلاحی خشکناب " ) همچنان ادامه دارد و افراد خیر و نیکوکار می توانند کمک های نقدی خود را به این حساب بانکی که به منظور تهیه کانکس در نظر گرفته شده ، واریز نمایند.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


٢١:١٠ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١١٠٤١    /    تعداد نمایش : ١١٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج