چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

نشست رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با مسئولان و کارشناسان ستاد معاونت درمان این دانشگاه

   دکتر " محمد کمالی " رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (شنبه – 23 دی ماه) با حضور در جمع مسئولان و کارشناسان ستاد معاونت درمان این دانشگاه ، در جریان مسایل و مشکلات این معاونت  قرار گرفت.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در ابتدای این برنامه ، مدیران ستادی معاونت درمان و توانبخشی دانشگاه به ارائه گزارش های بخش های مختلف پرداخته و مشکلات و محدودیت های موجود در روند فعالیت این معاونت را برشمردند.

    این گزارش حاکیست، در این نشست ، گزارش عملکرد مراکز و بیمارستانهای تابعه دانشگاه و گزارشی از قراردادهای ماده 16 و 88 در مراکز، میزان کارانه و اضافه کاری پرداختی به کارکنان و پزشکان ، به ریاست دانشگاه ارائه شد.

    ضمن آنکه ، موضوع وضعیت نیروهای پرستاری در بیمارستانها و ضرورت جذب نیروی انسانی مورد نیاز مطرح ، و در پایان نیز گزارش مالی سال 95 و نیمه اول سال 96 توسط مدیر مالی ستاد درمان اعلام شد.

    دکتر کمالی رئیس دانشگاه نیز در پایان این نشست ، از دکتر کامرانی معاون درمان و کارکنان این معاونت خواست تا با قدرت به ارائه خدمات مورد نیاز بیماران و نیازمندان جامعه از طریق مراکز پزشکی – توانبخشی و دو بیمارستان توانبخشی رفیده و روانپزشکی رازی ادامه دهند و نیازهای خود را در تعامل با دیگر معاونت های دانشگاه برطرف کنند.


انتهای پیام /

 


٢٠:٣٨ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١١٢٣٣    /    تعداد نمایش : ٩٨٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج