چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

استقبال اهالی مناطق محروم از خدمات رایگان تیم های پزشکی و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و انعکاس آن در شبکه خبر صدا و سیما

لینک فیلم

     ارائه خدمات رایگان تیم های پزشکی و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به اهالی مناطق محروم در جنوب استان تهران که به همت مرکز بسیج جامعه پزشکی این دانشگاه و در راستای طرح شهید دکتر رهنمون انجام می شود، با استقبال چشمگیر مردم روبه رو شده و سبب انعکاس آن در رسانه های همگانی از جمله شبکه خبر صدا و سیما شد.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ، در آخرین اردوی جهادی تیم های پزشکی و توانبخشی این دانشگاه در منطقه چهاردانگه از توابع شهرستان اسلامشهر ، تیم های خبری و تصویری شبکه خبر و خبرنگاران رسانه های همگانی نسبت به تهیه گزارش های خبری و تصویری اقدام کردند که در ذیل این خبر ، فیلم پخش  شده از این فعالیت جهادی در شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قابل مشاهده می باشد.

    گفتنی است که در اردوی جهادی منطقه چهاردانگه ، پزشک عمومی ، متخصص روانپزشکی ، تیم پرستاری خانم و آقا ، تیم روانشناسی خانم و آقا ، و کارشناسان بینایی سنجی ، شنوایی سنجی ، گفتاردرمانی ، کاردرمانی ، تغذیه و مامایی در طرح جهادی این منطقه شرکت کردند و به بیش از ۴۰۰ تن از اهالی منطقه خدمات رایگان ارائه دادند.

    با توجه به بازدید مسئولان منطقه چهاردانگه از جمله  نمایندگان شهرداری ، شورای شهر ، نماینده ولی فقیه ، مسئولان کمیته امداد حضرت امام (ره) و مسئولان بسیج چهاردانگه از نحوه ارائه خدمات تیم های بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ضمن اعلام رضایت و همکاری همه جانبه در این زمینه، خواستار استمرار ارائه خدمات در این منطقه شدند.

    مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از اردیبهشت ماه سالجاری و آغاز هفته سلامت، با همکاری متخصصان پزشکی – توانبخشی مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی ، کلینیک توانبخشی اسما و مرکز پزشکی – توانبخشی نظام مافی، و اعزام ماهانه به مناطق چهاردانگه اسلامشهر و تقی آباد شهرری جهت ویزیت و مشاوره رایگان نیازمندان و بیماران ، نسبت به اجرای طرح شهید دکتر رهنمون اقدام کردند. 

    تا کنون  ۱۶ تیم در هشت نوبت به مناطق یادشده ، اعزام شدند، و با توجه به سازماندهی دو تیم جدید با همکاری مرکز پزشکی – توانبخشی نظام مافی و همچنین نیاز اهالی منطقه جوادیه در جنوب تهران ، برنامه ریزی شده تا تیم های مذکور در هفته آینده به این منطقه اعزام شوند.

     فیلم پخش شده شبکه خبر صدا و سیما از اردوی جهادی تیم های پزشکی و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از این قسمت قابل دسترسی می باشد.

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

 


١٠:١٧ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٣٩٩    /    تعداد نمایش : ٩٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج