چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

بازدید سرزده رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از خوابگاه پسران دانشجو (امام حسین-ع)

    رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با همراهی معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه و مدیران واحدهای مربوطه، بطور سرزده از امکانات خوابگاه پسران دانشجو این دانشگاه (امام حسین-ع) دیدن کرده و با جمعی از دانشجویان ساکن در این خوابگاه به گفت وگو نشست.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر" امیرمسعود عرب " در گفت وگو با دانشجویان، از میزان رضایت مندی آنان نسبت به امکانات و چگونگی سرویس دهی خوابگاه پرسید و دانشجویان نیز ضمن اعلام رضایت کلی از امکانات، درخواست هایی را نیز مطرح کردند.

    دانشجویان در این دیدار، " ارتقای سرعت اینترنت، افزایش میزان ساعتی که می توانند خارج ازخوابگاه بگذرانند و تغییر مکان خوابگاه به منطقه ای دیگر از شهر تهران " را از ریاست دانشگاه خواستند.

    جمعی از دانشجویان نیز از این فرصت استفاده کرده و سئوال هایی درباره رشته تحصیلی خود و آینده شغلی آن، از رئیس دانشگاه پرسیدند و از تجربه و اطلاعات ایشان استفاده کردند.

   گفتنی است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دارای پنج خوابگاه دانشجویی در مناطق مختلف شهر تهران است که دو خوابگاه به اسکان پسران دانشجو و سه خوابگاه به دختران دانشجو اختصاص دارد.

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با 22 گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، تحت نظارت وزارت بهداشت به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و 800 نیروی متخصص در رشته های خاص سه حوزه سلامت  ( رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی و توانبخشی ) مانند رشته های " گفتاردرمانی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، فیزیوتراپی، مددکاری اجتماعی ، روانشناسی ، مشاوره خانواده، سالمند شناسی و همچنین روانپزشکی ، روانشناسی بالینی و پرستاری توانبخشی " می پردازد، که در برخی از  آنها به عنوان تنها برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی و phd ، و یا نخستین مجری دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور و حتی کشورهای منطقه شناخته شده است.

اخبار مرتبط:

بازدید سرزده رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از سه خوابگاه دانشجویی

انتهای پیام /

تهیه و تنظیم خبر: طیبی – نعیمی پور


١٣:١٠ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٣١٧٩    /    تعداد نمایش : ٥٨٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج