چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

هیات رئیسه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مرکز آموزشی- درمانی روانپزشکی رازی تشکیل جلسه داد

    هیات رئیسه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بعد ازظهر روز دوشنبه با حضور رئیس، معاونان درمان، توسعه مدیریت، آموزش و تحقیقات  دانشگاه، مدیران بازرسی و حوزه ریاست دانشگاه و همچنین رئیس و مدیر مرکز آموزشی- درمانی روانپزشکی رازی، در محل این مرکز تشکیل جلسه داد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در ابتدای این جلسه، دکتر"امیرمسعود عرب" رئیس دانشگاه به تاثیر مثبت تشکیل جلسات در بیمارستانها و مراکز درمانی اشاره کرده و بر تداوم آن نیز تاکید داشت و حتی پیشنهاد شد تا بعضی از جلسات مدیران گروه های آموزشی نیز به تناسب موضوع  در مراکز درمانی برگزار گردد.

    سپس، شرکت کنندگان وارد دستور جلسه شده و با طرح و بررسی مسایل و مشکلات مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی ، راهکارهای لازم برای آن ارائه شد.

    چگونگی هماهنگی امور جهت تسهیل حضور بیشتر اعضای هیات علمی در مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی و دیگر مراکز پزشکی – توانبخشی وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، از جمله مباحث مورد بررسی هیات رئیسه بود که  تکمیل و اجرای برخی از راهکارها برای تحقق این هدف، به نشست بعدی هیات رئیسه موکول شد.

در ادامه مدیریت بیمارستان رازی مشکلات مرتبط با بیمارستان را مطرح کرد و به تفکیک جهت حل مشکلات مطروحه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

    همچنین، هیات رئیسه  " اختصاص مبلغ قابل توجهی برای تامین زیرساختهای اجتناب ناپذیر بیمارستان اعم از فضای فیزیکی و تکمیل و تقویت زیرساخت های فنی و شبکه IT  بیمارستان و مبلغی برای رسیدگی به مسایل رفاهی کارکنان، کارشناسان و متخصصان شاغل در مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی "، را به تصویب رساند.

     همچنین چگونگی پرداخت کارانه پرسنل زحمتکش مرکز رازی، از دیگر مباحث مورد بررسی هیات رئیسه بود که با تمهیدات لازم ، مقرر گردید در اسرع وقت صورت پذیرد.

 

 

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٩:٠٥ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٣١٨٢    /    تعداد نمایش : ٧٩١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج