چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی روابط عمومی:

مسابقات نیمه نهایی والیبال کارمندان (آقایان) دانشگاه علوم بهزیستی، فردا چهارشنبه در دانشگاه آغاز می شود

   مسابقات نیمه نهایی والیبال کارمندان (آقایان) دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از  دور دوم جشنواره مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه و مراکز تابعه، در قالب رقابت چهار تیم برتر، فردا (چهارشنبه- 14 آذرماه)  در سالن تربیت بدنی دانشگاه آغاز می شود.

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دور دوم جشنواره مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مراکز تابعه، اواخر آبان ماه گذشته و به مناسبت هفته تربیت بدنی، با مسابقات والیبال آقایان آغاز شد.

   "سید کاظم آقایی" دبیر اجرایی ورزش کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این باره به خبرنگار وبدای دانشگاه گفت: در مرحله مقدماتی مسابقات والیبال آقایان، هشت تیم ۸ نفره ( چهار تیم از دانشگاه ، سه تیم از مرکز آموزشی – درمانی رازی و یک تیم از بیمارستان توانبخشی رفیده ) به رقابت پرداختند که جمعا چهار تیم از دو گروه (هر گروه، دو تیم) ، انتخاب شده و به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

    بگفته وی، در مرحله نیمه نهایی که از فردا آغاز می شود، چهار تیم " رازی B، مدیریت پشتیبانی، مدیریت دانشجویی و اداره تربیت بدنی" به رقابت می پردازند.

    دبیر اجرایی ورزش کارکنان دانشگاه، درباره مسابقات والیبال کارکنان خانم نیز گفت: 35 تن از خانم های کارمند در این بخش شرکت خواهند کرد که ان شاالله مسابقات آنان، پس از مسابقات والیبال آقایان، برگزار خواهد شد.

    آقایی، مسابقات ورزشی فوتسال را از دیگر برنامه های جشنواره ورزشی کارکنان دانشگاه ذکر کرد و افزود: مسابقات فوتسال آقایان در مرحله مقدماتی با پنج تیم هفت نفره از مرکز روانپزشکی رازی، دو تیم از هیات علمی دانشگاه و چهار تیم از دانشگاه و بیمارستان توانبخشی رفیده، برگزار شد.

    وی ادامه داد: از 11 تیم شرکت کننده در مرحله مقدماتی، دو تیم از مرکز رازی و دو تیم نیز از میان تیم های هیات علمی، دانشگاه و بیمارستان توانبخشی رفیده انتخاب شده و به مرحله نیمه نهایی، راه یافتند که متعاقبا برنامه مسابقات آنان، اعلام خواهد شد.

    دبیر اجرایی ورزش کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در پایان این گفت وگو به برنامه ریزی انجام شده برای استفاده کارکنان خانم و آقا از امکانات استخر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اشاره کرد و گفت: براساس توافق انجام شده، کارمندان آقا می توانند روزهای فرد در پنج سانس، و کارکنان خانم نیز در روزهای زوج و در سه سانس، از امکانات استخر آن دانشگاه استفاده کنند.

    وی افزود: البته بیشتر از ده نفر در هر سانس پذیرش نمی شود و کارکنان یک هفته قبل از زمان مورد نظر خود برای استفاده از استخر، با مراجعه به اداره تربیت بدنی دانشگاه، می توانند ضمن آگاهی از تعداد متقاضیان در هر روز، نسبت به تهیه معرفی نامه برای روزها و سانس هایی که ظرفیت آنها به ده نفر نرسیده، اقدام کنند.

اخبار مرتبط :

دور دوم مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مراکز تابعه آغاز شد

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٦:١٩ - سه شنبه ١٣ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٣١٩٦    /    تعداد نمایش : ٧٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج