چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

برنامه کارگاه های " اخلاق در پژوهش" ویژه اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اعلام شد

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، براساس برنامه اعلام شده، کارگاه های خاص اعضای هیات علمی در دو عنوان " اخلاق در انتشار آثار پژوهشی - تخلفات پژوهشی " و "اخلاق در کارآزمایی های بالینی " و به ترتیب در روزهای ششم و سیزدهم اسفندماه در سالن اجتماعات حوزه ریاست و از ساعت 30/8 الی 12 برگزار می شود.

    این اطلاعیه یادآور شد که پژوهشگران جهت ثبت نام می توانند به ساختمان فارابی، طبقه دوم، معاونت تحقیقات و فناوری، اتاق ارزشیابی، به خانم عادلی نژاد  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن داخلی 2824 دانشگاه تماس بگیرند.

******

کارگاه های "اخلاق در پژوهش" ویژه دانشجویان طی سه روز برگزار می شود

    مدیریت پژوهش همچنین در اطلاعیه خود، از برگزاری کارگاه های " اخلاق در پژوهش " طی سه روز 29 بهمن ماه و ششم و سیزدهم اسفندماه خبر داد.

    کارگاه اول با عنوان " تاریخچه، اصول اخلاق در پژوهش های پزشکی، کدهای اخلاق عمومی رضایت آگاهانه "، ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، از ساعت 9 الی 12، روز 29 بهمن ماه جاری، در سالن اجتماعات اساتید دانشگاه علوم بهزیستی برگزار می شود.

    همچنین، کارگاه با عنوان " اخلاق در کارآزمایی های بالینی، اخلاق در پژوهش بر روی گروه های آسیب پذیر "   ویژه دستیاران روانپزشکی – دانشجویان دکتری، از ساعت 9 الی 12، روز ششم اسفندماه در سالن اجتماعات فارابی برگزار می شود.

    کارگاه سوم دانشجویان نیز باعنوان " اخلاق در انتشار آثار پژوهشی " ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، از ساعت 9 الی 12 ، روز 13 اسفندماه در سالن اجتماعات فارابی برگزار خواهد شد.

    مدیریت پژوهش در اطلاعیه خود، از دانشجویان خواست تا جهت ثبت نام و شرکت در این کارگاه، به ساختمان فارابی، طبقه دوم ، معاونت تحقیقات و فناوری، اتاق ارزشیابی، خانم عادلی نژاد  مراجعه کرده و یا با شماره تلفن داخلی دانشگاه  2824 تماس بگیرند.

انتهای پیام /


٠٢:١٢ - پنج شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٧٩٤    /    تعداد نمایش : ١٢٠٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج